Informujemy, iż Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja przedłużył zapisy w KATEGORIACH WIEKOWYCH - JUNIORKA, JUNIOR MŁODSZY do dnia 30.09.2019.

UWAGA: Szczegółowe informacje dotyczące systemu rozgrywek znajdują się w dołączonych załącznikach.

Formularz o nadanie licencji dla klubu powinien zostać złożony w formie elektronicznej (SKAN) bezpośrednio do WGiD (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz do Biura PZUnihokeja (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) drogą pocztową w nieprzekraczalnym terminie do 30 września 2019. Zastosowanie się do powyższych wskazań jest gwarancją prawidłowej rejestracji klubu. Postępowanie inne od wskazanego może spowodować niezarejestrowanie drużyny w sezonie 2019/2020!

Klub wystawiający drużyny w kilku kategoriach wiekowych, uiszcza opłatę wpisową w pełnej wysokości dla drużyn wystawionych w dwóch najwyższych kategoriach. Opłata wpisowego za pozostałe zgłoszone drużyny uiszcza się w wysokości 50% opłaty określonej w Regulaminie Opłat. 

UWAGA! ZGŁOSZENIA PODMIOTÓW POSIADAJĄCYCH JAKIEKOLWIEK ZALEGŁOŚCI FINANSOWE WOBEC POLSKIEGO ZWIĄZKU UNIHOKEJA BĘDĄ AUTOMATYCZNIE ODRZUCANE.