W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do zapisów na młodzieżowy, międzynarodowy turniej TEMPISH Moravian Cup (7-8 września 2019).

Turniej zaplanowany na weekend 7-8 września br., a miejscem rozgrywania spotkań będzie czeski Olomouc (ok. 100 km na zachód od Ostrawy). Organizatorzy zapraszają drużyny w 5 kategoriach: U-18, U-16, U-14, U-12 i U-10. Każda z nich zagra w klasycznym systemie 5 zawodników w polu + bramkarz. Firma TEMPISH w ramach nagród przygotowała dla drużyn i najlepszych zawodników nagrody w formie bonów zakupowych o łącznej wartości 40 000 koron czeskich (ok. 6 600 zł).


Zwiastun poprzedniej edycji Turnieju

Jeśli chcesz zapewnić swojej drużynie wysokiej jakości przygotowanie do nowego sezonu ligowego i naprawdę poważnie podchodzisz do kwestii pre-sezonu, to koniecznie zapisz się się na nasz turniej, by sprawdzić formę swojego zespołu tuż przed startem ligowych rozgrywek - zachęcają organizatorzy, na czele z Lukášem Rubínem, szefem organizacji TEMPISH Moravian Cup.

W zeszłym roku również polskie drużyny brały udział w tym turnieju, dlatego organizatorzy nie widzą żadnych problemów, by również w tym roku pomóc im w zapewnieniu transportu i zakwaterowania.

W razie jakichkolwiek pytań, nie wahajcie się - piszcie śmiało i pytajcie pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - zapewnia Lukáš Rubín.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://www.moraviancup.cz/ oraz w załączniku poniżej (PDF). W razie problemów z tłumaczeniem czeskiego komunikatu turniejowego, prosimy o kontakt z organizatorem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Attachments:
Download this file (Propozice 2019.pdf)Komunikat organizacyjny turnieju[TEMPISH Moravian Cup 2019]697 kB