Za nami pierwsze spotkania w kategorii JUNIOR MŁODSZY. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami turniejów eliminacyjnych dziewcząt.

Juniorki Młodsze

  • Mrzeżyno, 20.10.2018

I. Organizatorzy:

- Polski Związek Unihokeja
- Gmina Trzebiatów
- MLUKS Jedynka Trzebiatów

II. Uczestnicy:

  1. MLUKS Jedynka Trzebiatów /zachodniopomorskie/
  2. UKS Junior Kębłowo /wielkopolskie/
  3. UKS Radzevia Radzewo / wielkopolskie /
  4. PKS- MOS Zbąszyń /wielkopolskie /

Wyniki  spotkań:

Nr

Drużyna gospodarzy

-

Drużyna gości

1.

MLUKS Jedynka Trzebiatów

5 – 1 (2-0,0-0,3-1)

PKS- MOS Zbąszyń

2.

UKS Junior Kębłowo

12 – 6 (4-2,4-1,4-3)

UKS Radzevia Radzewo

3.

UKS Radzevia Radzewo

3 – 7 (3-0,0-1,0-6)

MLUKS Jedynka Trzebiatów

4.

UKS Junior Kębłowo

6 – 0 (2-0,2-0,2-0)

PKS- MOS Zbąszyń

5.

MLUKS Jedynka Trzebiatów

1 – 5 ( 1-2,0-2,0-1)

UKS Junior Kębłowo

6.

PKS- MOS Zbąszyń

2 – 7 (0-2,0-3,2-2)

UKS Radzevia Radzewo

TABELA KOŃCOWA

ZESPÓŁ

LICZBA SPOTKAŃ

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

UKS Junior Kębłowo

3

9

23-7

I

MLUKS Jedynka Trzebiatów

3

6

13-9

II

UKS Radzevia Radzewo

3

3

16-21

III

PKS-MOS Zbąszyń

3

0

3-18

IV

Bramki i asysty:

Zawodnik

Zespół

Bramki

Asysty

Punkty

Skiba

UKS Junior Kębłowo

10

2

12

Kotelnicka

MLUKS Jedynka Trzebiatów

6

4

10

Szczepaniak

UKS Junior Kębłowo

5

4

9

Cirocka N

MLUKS Jedynka Trzebiatów

2

4

6

Rozmiarek

UKS Radzevia Radzewo

2

3

5

Stochaj

UKS Junior Kębłowo

4

-

4

Ludwikowska

MLUKS Jedynka Trzebiatów

2

2

4

Bartz

UKS Junior Kębłowo

-

4

4

Toboka

UKS Radzevia Radzewo

3

-

3

Pache

UKS Junior Kębłowo

2

1

3

Kędziora

UKS Junior Kębłowo

-

3

3

Serwa

PKS-MOS Zbąszyń

2

-

2

Nowak

PKS-MOS Zbaszyń

-

2

1

Tomaszczenik

MLUKS Jedynka Trzebiatów

1

-

1

Tworek

MLUKS Jedynka Trzebiatów

1

-

1

Kalisz

UKS Junior Kębłowo

1

-

1

Dudkiewicz

UKS Junior Kębłowo

1

-

1

Rumińska

UKS Radzevia Radzewo

1

-

1

Wolnaszczyk

UKS Radzevia Radzewo

1

-

1

Banecka

UKS Radzevia Radzewo

1

-

1

Kuświk

UKS Radzevia Radzewo

1

-

1

Kaczmarek

UKS Junior Kębłowo

-

1

1

Wenderska

UKS Junior Kębłowo

-

1

1

Połomka

PKS-MOS Zbąszyń

-

1

1

Ukleja

UKS Radzevia Radzewo

-

1

1

Sznura

UKS Radzevia Radzewo

-

1

1

Bartkowiak

UKS Radzevia Radzewo

-

1

1

Kiełkowska

MLUKS Jedynka Trzebiatów

-

1

1

Sędziowie:

Dobromir Cirocki – sędzia główny
Jakub Kamiński
Kacper Stolarczyk


  • Wejherowo, 20.10.2018

I. Organizatorzy:

- Polski Związek Unihokeja
- UKS Ósemka Wejherowo

II. Uczestnicy:

  1. UKS Aligator Chwarzno Gdynia /pomorskie/
  2. UKS Ósemka Wejherowo /pomorskie/
  3. Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk /pomorskie/
  4. Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk /pomorskie/

Wyniki  spotkań:

Nr

Drużyna gospodarzy

-

Drużyna gości

1.

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

1 – 3

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

2.

UKS Ósemka Wejherowo

1 – 10

UKS Aligator Chwarzno Gdynia

3.

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

16 – 0

UKS Ósemka Wejherowo

4.

UKS Aligator Chwarzno Gdynia

1 – 9

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

5.

UKS Ósemka Wejherowo

0 – 20

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

6.

UKS Aligator Chwarzno Gdynia

3 – 2

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

TABELA KOŃCOWA

ZESPÓŁ

LICZBA SPOTKAŃ

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

3

6

30-4

I

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

3

6

21-4

II

UKS Aligator Chwarzno Gdynia

3

6

14-12

III

UKS Ósemka Wejherowo

3

0

1-46

IV

Sędziowie:

Monika Kraus - sędzia główny
Kamil Serocki


  • Zielonka, 20.10.2018


GALERIA ZDJĘĆ (kliknij w zdjęcie, by otworzyć całą galerię)

I. Organizatorzy:

- Polski Związek Unihokeja
- KS Dzikie Gęsi Zielonka

II. Uczestnicy:

  1. MMKS Podhale Nowy Targ /małopolskie/
  2. PUKS Trzebinia /małopolskie/
  3. UKS Orlęta Warszawa /mazowieckie/
  4. KS Dzikie Gęsi Zielonka /mazowiecki/

Wyniki  spotkań:

Nr

Drużyna gospodarzy

-

Drużyna gości

1.

MMKS Podhale Nowy Targ

4 – 3 (2-0, 2-0, 0-3)

UKS Orlęta Warszawa

2.

PUKS Trzebinia

0 - 7 (0-2, 0-5, 0-0)

KS Dzikie Gęsi Zielonka

3.

MMKS Podhale Nowy Targ

12 - 0 (3-0, 3-0, 6-0)

PUKS Trzebinia

4.

KS Dzikie Gęsi Zielonka

13 - 1 (2-0, 7-0, 4-1)

UKS Orlęta Warszawa

5.

UKS Orlęta Warszawa

1 - 2 (0-1, 0-0, 1-1)

PUKS Trzebinia

6.

KS Dzikie Gęsi Zielonka

3 - 0 (2-0, 0-0, 1-0)

MMKS Podhale Nowy Targ

Nagrody indywidualne:

Najlepszymi strzelcami turnieju ex aequo zostały zdobywczynie 7 bramek:

1. #71 Wiktoria Matera, Dzikie Gęsi Zielonka
2. #15 Anna Skalska, MMKS Podhale Nowy Targ

Nagrodę przyznano zawodniczce Dzikich Gęsi, która ponadto odnotowała 3 asysty, przy jednej asyście Anny Skalskiej.

TABELA KOŃCOWA

ZESPÓŁ

LICZBA SPOTKAŃ

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

KS Dzikie Gęsi Zielonka

3

9

23-1

I

MMKS Podhale Nowy Targ

3

6

16-6

II

PUKS Trzebinia

3

3

2-20

III

UKS Orlęta Warszawa

3

0

5-19

IV

Sędziowie:

Maciej Konieczka - sędzia główny
Bartek Wytrykowski
Magdalena Strzała

 

 

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje