Wiadomości 2017/2018

Reprezentacja Polski kobiet zagra w sobotę mecz o brązowy medal rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostw Świata w unihokeju. Z kolei męski zespół jest bliski zajęcia piątej lokaty.

Obie reprezentacje Polski uczestniczące w rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostwach Świata w unihokeju przegrały w czwartek swoje mecze. Szanse medalowe zachowała już tylko żeńska drużyna.

Reprezentacja Polski mężczyzn pokonała Singapur 4:1 w swoim drugim meczu Akademickich Mistrzostw Świata, które odbywają się w Łodzi. W czwartek o awans do półfinału walczyć będą zarówno męska, jak i żeńska drużyna biało-czerwonych.

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęły udział w rozgrywanych w Łodzi Akademickich Mistrzostwach Świata w unihokeju reprezentantki Polski. Niestety, swój premierowy mecz przegrał za to męski zespół biało-czerwonych.

Trzynaście drużyn będzie od wtorku walczyć w Akademickich Mistrzostwach Świata w unihokeju, które odbędą się w Łodzi. Wśród drużyn rywalizujących o medale są reprezentacje Polski kobiet i mężczyzn.

Z powodu kontuzji dolnej części ciała, Grzegorz Panek nie będzie mógł Reprezentować Polski na Akademickich Mistrzostwach Świata. Zastąpi go Rafał Deska.

Trenerzy Kadry Narodowej Mężczyzn, Jan Holovka i Libor Hrček, podali listę zawodników powołanych na konsultację, która odbędzie się w Nowym Mieście nad Wartą w terminie 27-29 lipca. 

W dniach 25-27 maja w Elblągu odbył się XXV Międzynarodowy Festiwal o Puchar Bałtyku Elbląg 2018. Czas na krótkie podsumowanie turnieju.

Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet U19, zwracają się z prośbą do trenerów klubowych o wytypowanie zawodniczek do Kadry Narodowej Kobiet U19.

Trenerzy Akademickiej Kadry Narodowej kobiet (Jagoda Wieczorek i Christer Bertilsson) i Akademickiej Kadry Narodowej mężczyzn (Marek Przygocki i Roman Twerdyk) ogłosili listy zawodniczek i zawodników powołanych na Akademickie Mistrzostwa Świata w unihokeju, które odbędą się w dniach 26-30.06.2018 w Łodzi.