Miło nam poinformować, że na oficjalnym kanale Międzynarodowej Federacji Unihokeja w serwisie YouTube transmitowane będą wszystkie mecze 6. Polish Open.

6. Polish Open we Wrocławiu startuje już w ten weekend, a zmagania rozpoczniemy od piątkowego meczu Niemcy - Norwegia (godzina 9:00). Widzów zgromadzonych w hali WKK Sport Center czekają niezapomniane emocje podczas aż 11 meczy, w tym 6 grupowych (po trzy w każdej z grup) oraz 5 fazy pucharowej (półfinały oraz mecze o 5., 3. i 1. miejsce).

Przypomnijmy system, w jakim rozgrywany będzie turniej. Otóż 6 drużyn zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A znaleźli się Niemcy, Finowie oraz Norwedzy. Grupę B reprezentują z kolei Słowacy, Czesi i Polacy. W pierwszej fazie turnieju wszystkie drużyny rozegrają dwa spotkania. Łącznie w każdej z grup odbędą się trzy mecze (system każdy z każdym). Następnie po dwie najlepsze ekipy z obu grup awansują do półfinału, gdzie zagrają na krzyż: pierwszy zespół grupy A z drugim zespołem grupy B i analogicznie na odwrót. Turniej zakończą mecze o 5. (ostatnie ekipy obu grup) i 3. miejsce oraz finał.

Wszystkie spotkania będzie można oglądać na żywo tutaj.
Terminarz spotkań znajduje się z kolei tutaj.

Lista transmisji meczy naszej Reprezentacji (faza grupowa):

09.09.2016 (piątek), godz. 20:00 | Polska - Czechy
10.09.2016 (sobota), godz. 12:00 | Polska - Słowacja