Facebook Twitter Google Plus

System rozgrywek młodszych kat. wiekowych

Autor: PZUnihokeja

Wydział Gier i Dyscypliny Polskiego Związku Unihokeja przedstawił podział na grupy w kategorii junior młodszy/juniorka młodsza oraz poprawiony terminarz rozgrywek w sezonie 2015/2016.

Dokumenty w załączeniu.

Juniorzy młodsi:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1. UKS Bankówka Zielonka 1. UKS Pancerni Żurawica 1. UKS Chwarzno Gdynia 1.UKS  Absolwent Siedlec
2. ULKS Józefina 2. KS Szarotka Nowy Targ 2. UMKS SPG Grzmiąca 2. UKS Błyskawica Niechanowo
3. ULKS Olimpia Łochów 3. UKS Wiatr Ludźmierz 3. MLUKS Jedynka Trzebiatów 3. UKS Fenomen Babimost
4. UKS Orlęta Warszawa          4. ZSRS Wulkan Sosnowiec 4. LUKS Nolet Żabi Róg 4. UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Organizatorami pierwszego turnieju eliminacyjnego (24-25 października) są zespoły zaznaczone pogrubieniem.

Po rozegraniu 3 turniejów eliminacyjnych utworzone zostają 2 turnieje półfinałowe. Do finału A awansują 3 najlepsze drużyny z każdego z półfinałów, pozostałe do finału B. 

Juniorki młodsze:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
1. MMKS Podhale Nowy Targ 1. PUKS Trzebinia 1. KS Dzikie Gęsi Zielonka 1. UKS Błyskawia Niechanowo
2. KS Szarotka 2. TKKF Pionier Tychy 2. UKS Jedynka Orzysz 2. MLUKS Jedynka Trzebiatów
3. UKS Wiatr Ludźmierz   3. Energa Olimpia Osowa Gdańsk 3. UKS Junior Kębłowo
    4. UKS Orlęta Warszawa  

Organizatorami pierwszego turnieju eliminacyjnego (17-18 października) są zespoły zaznaczone pogrubieniem.

Po rozegraniu dwóch turniejów eliminacyjnych powstają dwie grupy półfinałowe, które spotykają sie na dwóch zsumowanych turniejach półfinałowych. Do finału A awansują 3 najlepsze drużyny z każdego z półfinałów, pozostałe do finału B.

UWAGA! W obydwu kategoriach pierwsze turnieje eliminacyjne rozgrywane są na parkietach zespołów najwyżej sklasyfikowanych w sezonie 2014/2015! 

Kategorie wiekowe w sezonie 2015/2016:
  • Juniorzy starsi/juniorki starsze - ur. 01.01.1997 - 31.12.2002
  • Juniorzy młodsi/ Juniorki młodsze - ur 01.01 2000 - 31.12.2002 + 5 zawodników 31.12.2003
  • Młodzicy/Młodziczki - ur. 01.01.2003 - 31.12.2005
  • Dzieci - ur. 01.01.2005 - 31.12.2008

 

Attachments:
Download this file (kategorie_mlodsze_15_16_ver.1.1.xls)Młodsze kategorie - grupy i system rozgrywek[Wersja 1.1]28 kB
Download this file (terminarz_15_16_publ_ver.1.1.xls)Terminarz 2015/2016[Wersja 1.1]32 kB