Wiadomości 2009/2010


Wydział Sędziowski informuje o odbywających się szkoleniach dla sędziów przed sezonem 2010/2011.


Uprzejmie informujemy, że Zarząd Polskiego Związku Unihokeja działając na podstawie & 22 statutu podjął uchwałę 170 / 2010 z dnia 10 lipca 2010 roku w sprawie zwołania Walnego Zjazdu Delegatów, który odbędzie się w dniu 11września 2010 roku w sali konferencyjnej Motelu „Montana” w Wolsztynie - Karpicko, ul. Wczasowa 73.

Z powodu braku potwierdzenia oraz odmowy uczestnictwa w obozie przez zawodników, organizatorzy powołali kolejne osoby na obóz sportowy w ramach "Sportowych wakacji 2010".

Już we wrześniu na halach w Babimoście, Rakoniewicach, Zbąszyniu odbędzie się drugi turniej z cyklu Polish Open w kategorii mężczyzn. Będzie to najsilniej obsadzony turniej roku na świecie (nie licząc Mistrzostw Świata). Dodatkowo mecze towarzyskie rozegrają reprezentacje juniorów starszych.

Zarząd Polskiego Związku Unihokeja ogłasza konkurs na trenerów kadry narodowej Polskiego Związku Unihokeja w kategorii:

Więcej informacji w Biuletynie Informacji Publicznej.

W sierpniu odbędzie się w Siedlcu obóz sportowy unihokeja kandydatów do kadry narodowej w ramach akcji „Sportowe wakacje 2010”.

W sierpniu odbędzie się w Siedlcu obóz sportowy unihokeja w ramach akcji „Sportowe wakacje 2010”.

Na przełomie lipca i sierpnia w Białej Piskiej odbędzie się obóz sportowy unihokeja w ramach akcji akcji „Sportowe wakacje 2010”.

Za nami rozgrywki 1 ligi seniorek. Zobacz jak wyglądają klasyfikacje strzeleckie oraz kanadyjskie.

UKS Fenomen Babimost zwyciężył w finale Grand Prix młodzików.