Unihokej Uczy, Bawi i Wychowuje

Zapraszamy na ogólnopolski turniej Unihokeja, realizowany w ramach projektu „Unihokej – uczy, bawi, wychowuje” przez EUKS Spartakus Sicienko.

W ramach realizacji projektu „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiamy miejsca i terminy zajęć prowadzonych przez Animatorów Unihokeja od 20.03.2019 do 30.06.2019 roku.

Polski Związek Unihokeja zakończył nabór do I edycji programu „Animator Unihokeja” w 2019 roku.

Polski Związek Unihokeja w ramach projektu: „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” serdecznie zaprasza do realizacji programu „Animator Unihokeja".

Z przyjemnością informujemy, że w roku 2019 Polski Związek Unihokeja pozyskał po raz szósty dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację programu „Unihokej - Uczy, Bawi i Wychowuje”!

17 listopada 2018 roku w murach IV Liceum Ogólnokształcącego w Toruniu zorganizowane zostało unihokejowe szkolenie trenerskie.

W minioną sobotę Polski Związek Unihokeja w ramach realizacji projektu Upowszechniania unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” zorganizował szkolenie dla instruktorów unihokeja oraz trenerów II stopnia współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Zajęcia poprowadził pan Tomasz Bogdański - trener Reprezentacji Polski Kobiet do lat 19. W szkoleniu wzięli udział instruktorzy i trenerzy z całej Polski.

Polski Związek Unihokeja wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach realizacji projektu „Upowszechnianie unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” serdecznie zaprasza instruktorów unihokeja oraz trenerów II stopnia na szkolenie trenerskie, które poprowadzi Pan Tomasz Bogdański trener Reprezentacji Polski Kobiet do lat 19.

W ramach realizacji projektu „Upowszechnianie unihokeja w Polsce pod hasłem „Unihokej – uczy, bawi i wychowuje” współfinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki przedstawiamy miejsca i terminy zajęć prowadzonych przez Animatorów Unihokeja od 03.09.2018 do 15.12.2018 roku.