Akredytacje na V SuperFinał Salming Ekstraligi Unihokeja

 

Wypełnij formularz:


https://goo.gl/forms/GbEhWepKBgyi2loA2

 

Termin do  4. kwietnia(wtorek)

SuperFinał Salming Ekstraligi Unihokeja Kobiet i Mężczyzn odbędzie się 8 kwietnia br. w Hali Widowiskowo-Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Jest to największe tegoroczne wydarzenie ligowe w Polsce.

Jednego dnia zapadną najważniejsze rozstrzygnięcia w obydwu kategoriach. O godz. 11:00 rozpocznie się spotkanie o brąz Ekstraligi Kobiet, w którym PUKS Trzebinia podejmie Wicemistrza Polski sprzed roku, SUS Travel Jedynkę Trzebiatów. Zespół z Trzebini, jako beniaminek tegorocznych rozgrywek, zaprezentował bardzo wysoką formę, nieznacznie ulegając w półfinale obecnemu Mistrzowi Polski z Gdańska.

Olimpia Osowa Gdańsk, bo o tej drużynie mowa, stanie do walki o złoto o godz. 17:00, a jej rywalem będzie MMKS Podhale Nowy Targ. Obydwie drużyny zaprezentowały bardzo wysoki poziom gry w tym sezonie, co pozwala przypuszczać, że spotkanie finałowe będzie owocowało w wiele bramek oraz ciekawych akcji.

Rywalizacja w Ekstralidze Mężczyzn rozpocznie się spotkaniem o brąz o godz. 14:00. Do walki o brązowy krążek staną Fenomen Babimost oraz Gorący Potok Szarotka Nowy Targ. Fenomen w półfinale uległ dość wyraźnie Góralom Nowy Targ, zaś Szarotka stoczyła niezwykle zacięty bój z MUKS Zielonka. Po pierwszym, wygranym przez MUKS spotkaniu, w meczu rewanżowym Szarotka wygrała po rzutach karnych i przedłużyła swoje nadzieje na finał. W decydującym pojedynku emocji nie brakowało, ale górą ostatecznie wyszli zawodnicy spod Warszawy, którzy zagwarantowali sobie udział w finale.

W ostatnim spotkaniu imprezy MUKS Zielonka podejmie Górali Nowy Targ. Będzie to powtórka SuperFinału z roku 2015. Wówczas górą okazał się zespół z Nowego Targu.