Polski Związek Unihokeja i Ministerstwo Sportu i Turystyki maja zaszczyt zaprosić wszystkie szkoły i kluby do udziału w projekcie „Unihokej łączy dzieci 2016”.

Projekt ten to cykl festiwali unihokeja mający na celu upowszechnienie unihokeja na terenie Polski wśród dziewcząt i chłopców uczęszczających do szkół podstawowych z klas 4-6. W ramach realizacji projektu zorganizowane zostaną 4 Festiwale Regionalne gdzie będą mogły rywalizować drużyny z okolicznych województw w następujących miejscowościach:

 1. Poznań  1-2 października 2016
  • województwa: wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie i opolskie
  • koordynator odpowiedzialny za zgłoszenia i przeprowadzenie zawodów Pani Katarzyna Süss  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 1. Łochów - 1-2 października 2016
  • województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie i podlaskie
  • koordynator odpowiedzialny za zgłoszenia i przeprowadzenie zawodów Pan Janusz Sternicki Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 1. Trzebinia - 1-2 października 2016
  • województwa: małopolskie, podkarpackie, śląskie i świętokrzyskie
  • koordynator odpowiedzialny za zgłoszenia i przeprowadzenie zawodów Pan Paweł Raj Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 1. Rumia- 1-2 października 2016
  • województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, zachodniopomorskie
  • koordynator odpowiedzialny za zgłoszenia i przeprowadzenie zawodów Pani Anna Romanowska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wielki Festiwal Finałowy zostanie zorganizowany w dniach 22-23 października 2016 roku w Katowicach (koordynator odpowiedzialny Pan Marcin Kozic Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Pan Tomasz Maśnica).

Do Festiwalu Finałowego awansują po 3 najlepsze drużyny z każdego Festiwalu Regionalnego oraz drużyna reprezentująca Katowice. Dodatkowo Polski Związek Unihokeja zastrzega sobie możliwość dopuszczenia do Festiwalu Finałowego w Katowicach dodatkowych drużyn w celu stworzenia grup po 4 drużyny w każdej kategorii.

Wszelkie szczegóły dotyczące Festiwalu Finałowego ukażą się w odrębnym komunikacie do dnia 12 października 2016.