Facebook Twitter Google Plus

Puchar Polski Chłopców 2016

Autor: PZUnihokeja

Puchar Polski Dzieci 2016 odbędzie się 18-19.06.2016 w Łochowie! Zapraszamy chętne zespoły do składania zgłoszeń!

I. Cele i założenia

  • Popularyzacja gry w unihokeja
  • Umożliwienie sprawdzenia swych sił i możliwości w rywalizacji sportowej

II. Organizatorzy

  • Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli na Rzecz Pomocy Szkołom „Olimpia”
  • Gmina Łochów
  • Polski Związek Unihokeja

III. Termin i miejsce

  • Łochów, 18 - 19.06.2015 (sobota - niedziela)
    Hala sportowa w Łochowie, ul. Wyspiańskiego 20 Hala sportowa w Łochowie, ul. 1 - go Maja 47.

 IV. Warunki uczestnictwa

W turnieju prawo startu mają drużyny dzieci (drużyny klubowe, szkolne),

  • chłopcy, rocznik 2004 i młodsi; max. 16 drużyn
  • chłopcy, rocznik 2006 i młodsi, max. 16 drużyn

Zapisy drużyn przyjmowane są do 20 maja 2016 r. pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę i liczbę zawodników oraz nazwisko opiekuna. (Formularz w załączeniu)

V. Nagrody

  • Puchary, dyplomy.
  • Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników.

Lista uczestników na dzień 3 marca br. 

Kategoria: Chłopcy 2004 i młodsi:

1

ULKS Olimpia Łochów (woj. mazowieckie)

2

UKS Bankówka Zielonka (woj. mazowieckie)

3

UKS Zryw Przykona (woj. wielkopolskie)

4

MUKS Zielonka (woj. mazowieckie)

5

Aligator UKS Chwarzno Gdynia (woj. pomorskie)

6.

SP 5 Garwolin (woj. mazowieckie)

7

UKS Kołaczkowo (woj. wielkopolskie)

8

SP Brzeźno (woj. wielkopolskie)

9

UKS Wiatr Ludźmierz (woj. małopolskie)

10

SP 3 Trzebinia (woj. małopolskie)

11

UKS Mokotów 85 Warszawa (woj. mazowieckie)

12

SP 175 Warszawa (woj. mazowieckie)

13

EUKS Spartakus Sicienko (woj. kujawsko-pomorskie)

14

LUKS Grześ Hrubieszów (woj. lubelskie)

15

WSU Wierzchowo (zachodniopomorskie)

16

UKS Orły Suwałki (woj. podlaskie)

Kategoria: Chłopcy 2006 i młodsi:

1

ULKS Olimpia Łochów (woj. mazowieckie)

2

UKS Bankówka Zielonka (woj. mazowieckie)

3

UKS Zryw Przykona (woj. wielkopolskie)

4

UKS Trolik Opole (woj. opolskie)

5

ALIGATOR UKS Chwarzno Gdynia (woj. pomorskie)

6

UKS Kołaczkowo (woj. wielkopolskie)

7

SP Brzeźno (woj. wielkopolskie)

8

SP 175 Warszawa (woj. mazowieckie)

9

SP 27 Gdańsk (woj. pomorskie)

10

MUKS Zielonka (woj. mazowieckie)

11

LUKS Grześ Hrubieszów (woj. lubelskie)

12

LUKS Nolet Żabi Róg (woj. warmińsko - mazurskie)

13

 

14

 

15

 

16

 

Attachments:
Download this file (PP2016.doc)Informacje oraz formularz[22.12.2015]225 kB