Slider

Od 7 do 9 czerwca stolicą polskiego unihokeja stał się nadmorski Elbląg. Rywalizowano tam o Puchar Bałtyku w 6 kategoriach.

Olimpia Osowa Gdańsk (juniorki młodsze) i Olimpia Łochów (juniorzy młodsi) zostali Mistrzami Polski sezonu 2018/2019!

Po zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Świata do lat 19 o ocenę turnieju poprosiliśmy zawodników i trenera polskiej Kadry.

Za nami Mistrzostwa Świata Juniorów w Halifax. Po Mistrzostwo sięgnęli Czesi, Polacy skończyli imprezę na 12. miejscu.

Polska pokonała dziś Japonię 3:2 w drugim meczu MŚ w Kanadzie i jest już pewna awansu do półfinału.

Polski Związek Unihokeja z wielką przyjemnością objął Patronatem Honorowym turniej TEMPISH FLOORBALL CUP w Katowicach.

Puchar Polski w Unihokeju po raz pierwszy odbędzie się już za miesiąc w Zielonce! Zapraszamy do zapoznania się z kompletem informacji. Zapisy trwają do 30 kwietnia br.

Attachments:
Download this file (Puchar Polski w Unihokeju.docx)Puchar Polski w Unihokeju 2019[komunikat + karta zgłoszeniowa]25 kB

W minioną sobotę w Zielonce poznaliśmy najlepsze drużyny polskiej Ekstraligi. Wśród pań triumfowała Olimpia Osowa Gdańsk, a wśród panów Górale z Nowego Targu.

Po 3 latach przerwy, tytuł Mistrzowski powrócił do Babimostu - Fenomen wygrał ligę juniorów starszych!

SEM: Nowotarskie drużyny wygrały drugie mecze półfinałowe play-off i już 13 kwietnia zmierzą się w Wielkim Finale.