Reprezentacje

Data / Reprezentacja

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni U19

Kobiety U19

Na wózkach

27-29.01.2018
30.01-04.02.2018

Konsultacja - Zielonka,
El. MŚ Tallinn (Estonia)

       
31.01-01.02.2018
02-04.02.2018
      Konsultacja - Zbąszyń
13. Polish Cup 2017 - Nowy Tomyśl, Rakoniewice, Zbąszyń
 
02-04.03.2018       Konsultacja - Babimost  
 20-22.04.2018         konsultacja - Rzeszów
Lista zawodników
26-28.04.2018         Swiss Whelly Open
Lista zawodników
28-30.04.2018
01-06.05.2018
      konsultacja - Zielona Góra 
Mistrzostwa Świata -
St. Gallen i Herisau (Szwajcaria)
 
15-17.06.2018     konsultacja
Zbąszyń
   
27-29.07.2018 konsultacja
Nowe Miasto nad Wartą
       
31.08 - 02.09.2018 konsultacja
Nowy Targ
       
07-09.09.2018     konsultacja
Babimost
konsultacja 
Mrzeżyno 
 
11-14.10.2018         konstulacja 
Nowe Miasto n Wartą
18-21.10.2018 turniej
6-Narodów
       
19-21.10.2018   konsultacja
Babimost
     
09-11.11.2018 konsultacja
Katowice

 
 konsultacja

   
23-25.11.2018         konsutlacja
Łochów
28-30.112018
01-09.12.2018
konsultacja Ostrawa
 
Mistrzostwa Świata - Praga (Czechy)
       
07-09.12.2018   konsultacja
Gdańsk
     

 

Data / Reprezentacja

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni U19

Kobiety U19

 29.01-31.01     Zbąszyń   
 27.01-03.02   Gdańsk     
 01-03.02     Nowy Tomyśl,Rakoniewice,Zbąszyń   
 26-28.04        Mrzeżyno
 1-3.05     Babimost   
 4-14.05     Halifax/Kanada   
 31.05-02.06       Czerwieńsk 
 23-25.08  Sosnowiec      
28.08-01.09       Koszyce/Słowacja
 5-8.09 Zielonka       
 6-8.09    Gdynia    
 16-20.10   Nowy Targ     
 3-5.12    Czerwieńsk    
 7-15.12    Neuchatel/Szwajcaria    
 6-8.12 Zielonka       

 

Data / Reprezentacja

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni U19

Kobiety U19

Na wózkach

29.01-05.02.2017

  Konsultacja - Warszawa,
El. MŚ Celano (Włochy)
     
01-02.02.2017     Konsultacja - Zbąszyń    
03-05.02.2017 Konsultacja - Katowice   12. Polish Cup 2017 - Nowy Tomyśl, Rakoniewice, Zbąszyń    
21-23.04.2017   Konsultacja -Gdynia      
07-09.04.2017         Konsultacja - Gdańsk
28-30.04.2017 Konsultacja - Nowy Targ        
29.04-01.05.2017     Konsultacja - Babimost    
03.04-07.05.2017     Mistrzostwa Świata - Vaxjo (Szwecja)    
22-24.06.2017         Mistrzostwa Świata - Breda (Holandia)
19.07-21.07.2017 Ceremonia Ślubowania - Wrocław        
21-25.07.2017 Zgrupowanie - Gdańsk        
25-31.07.2017 The World Games 2017 - Wrocław        
03-05.08.2017         Prague Wheely Open (Czechy)
25-28.08.2017       Konsultacja - Gdynia  
08.09-10.09.2017  Konsultacja - Ostrawa  Konsultacja - Gdynia      
03-05.11.2017 Konsultacja - Nowy Targ  Puchar 6. Narodów - Bratysława (Słowacja)    Konsultacja - Mrzeżyno  
17-19.11.2017          
28-29.11.2017   Konsultacja - Katowice      
01.12-09.12.2017   Mistrzostwa Świata - Bratysława (Słowacja)       
08-10.12.2017 Konsultacja - Katowice    Konsultacja - Katowice   Konsultacja - Katowice 

 

 

Data / Reprezentacja

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni U19

Kobiety U19

04-06.02.2015     Zgrupowanie
Zbąszyń
 
06-08.02.2015     10. Polish Cup
Babimost, Rakoniewice, Zbąszyń
 
04-08.02.2015   El. MŚ
Poznań
   
20-22.03.2015     Zgrupowanie
Nowy Targ
 
27-29.03.2015       Zgrupowanie U19
Łochów
29.04-03.05.2015    
Helsingborg
 
01-03.05.2015   Zgrupowanie
Gdańsk
   
08-10.05.2015       Zgrupowanie U16
Mrzeżyno
29-31.05.2015       Zgrupowanie U19
Łochów
06-12.07.2015       Obóz sportowy U19
Liberec
26.07-04.08.2015       Obóz sportowy U15
Orzysz
13-17.08.2015       Obóz sportowy U19
Orzysz
21-28.08.2015 Obóz sportowy
Nowy Targ / Rakoniewice
     
11-13.09.2015   Polish Open
Babimost
   
06-08.11.2015 Mecze międzypaństw.
Kopenhaga
Mecze międzypańst.
Kopenhaga
   
20-22.11.2015     Zgrupowanie
Zielonka
 
04-06.12.2015 Zgrupowanie
Łochów
     
04-12.12.2015   
Tampere
   

 

 

Data / Reprezentacja

Mężczyźni

Kobiety

Mężczyźni U19

Kobiety U19

01-03.01.2016

 Zgrupowanie
Łochów
     
30.01 - 02.02.2016  Zgrupowanie Łochów      
02-04.02.2016       Zgrupowanie
Zbąszyń
02-07.02.2016 El. Mistrzostw Świata
Łochów 
     
04-07.02.2016       11. Polish Cup 2016
Rakoniewice, Zbąszyń
18-20.03.2016       Zgrupowanie
Zbąszyń
30.04 - 02.05.2016       Zgrupowanie
Zielonka
02-09.05.2016       Mistrzostwa Świata
Belleville, Kanada
 20-22.05.2016

 Zgrupowanie   Zgrupowanie  
28.07-01.08.2016     Zgrupowanie
Zbąszyń
 
08-14.08.2016 Czech Open 2016      
07-11.09.2016

 6. Polish Open
Wrocław
Zgrupowanie
Wrocław
   
 07-09.10.2016

 Zgrupowanie      
 04-06.11.2016

  Mecze międzypaństwowe Gdańsk     
 18-20.11.2016

Zgrupowanie      
01.12 - 11.12.2016
Mistrzostwa Świata 
Ryga, Łotwa
     

 

 

kadra Polski z Mistrzostwach Świata w Czechach 2008r.

Trener: Romuald Twerdyk (Łódź)

kadra Polski na Mistrzostwach Świata w Dani 2007r.

Trenerzy:

Bogdan Zajdziński (Gdynia)

Trenerzy:

Piotr Augustyniak (Wierzchowo)

Cezary Celian (Królewo)

Marek Dancewicz (Orzysz)

Mirosław Dąbrowski (Hrubieszów)