Obsady sędziowskie na poszczególne spotkania w sezonie 2019/2020.

Opracowuje:

Michał Górski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koordynator ds. obsad sędziowskich


12-13.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 25

UKS Bankówka Zielonka - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Mecz przełożony
EM 26

KS Lokomotiv Czerwieńsk - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Jarysz Mateusz
Serocki Kamil
EM 27

KS Górale Nowy Targ - SKS Olimpia Łochów

Michna Mirosław
Tomasz Hojna
EM 24

UKS Absolwent Siedlec - UKS Fenomen Babimost

Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EM 23

TLU Kala-Izolacje Toruń - AZS Politechnika Łódzka

Gapski Radosław
Konieczka Maciej
Ekstraliga Kobiet
EK 5 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EK 33 PKS MOS Zbąszyń - Gryf Rybarzowice Serocki Kamil
Jarysz Mateusz
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS 2, KJS 5 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - SUS Travel Jedynka Trzebiatów Krzywak Justyna
Frankiewicz Michał

 

05-06.10.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 18

TRAVEL.PL Wilki Sanok - UKS Absolwent Siedlec

Michna Mirosław
Baraniec Tomasz
EM 19

UKS Fenomen Babimost - TLU Kala-Izolacje Toruń

Gapski Radosław
Krawczyk Krzysztof
EM 16

SKS Olimpia Łochów - KS Lokomotiv Czerwieńsk

Górski Michał
Kalwasiński Arkadiusz
EM 17

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - UKS Bankówka Zielonka

Rozmiarek Marcin
Mielewczyk Krzysztof
Ekstraliga Kobiet
EK 10 SUS Travel Jedynka Trzebiatów - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Rozmiarek Marcin
Mielewczyk Krzysztof
EK 12 PKS MOS Zbąszyń - PUKS Trzebinia Gapski Radosław
Krawczyk Krzysztof

28-29.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Mężczyzn
EM 8

TKKF Pionier Tychy - AZS Politechnika Łódzka

Martin Petrik
Milan Masurka
EM 14

KS Górale Nowy Targ - KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

Arkadiusz Kalwasiński
Marcin Rozmiarek
Liga U19 Juniorów Starszych
MJS3 UKS Bankówka Zielonka - UKS Błyskawica Nichanowo Szymon Ruszczyk
Sebastian Sternicki
MJS1 UKS Fenomen Babimost - UKS Refleks Gorzyce Wielkie ODWOŁANY
MJS2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia - I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski Monika Kraus
Michał Górski
Liga U19 Juniorek Starszych
KJS1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I Justyna Krzywak
Marcin Rudziński
KJS3 UKS Junior Kębłowo - MMKS Podhale Nowy Targ Jędrzej Strzyż
Krzysztof Krawczyk

 


21-22.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Kobiet
EK 6

PUKS Trzebinia - KS Górale Nowy Targ

Baraniec Tomasz
Michna Mirosław
EK 8

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - MMKS Podhale Nowy Targ

Rozmiarek Marcin
Mielewczyk Krzysztof
EK 7

Dzikie Gęsi Zielonka - SUS Travel Jedynka Trzebiatów

Gapski Radosław
Ruszczyk Szymon
Ekstraliga Mężczyzn
EM 11

UKS Absolwent Siedlec - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

Górski Michał
Strzyż Jędrzej
EM 10

TLU Kala-Izolacje Toruń - TRAVEL.PL Wilki Sanok

Jarysz Mateusz
Krawczyk Jakub
EM 12

UKS Bankówka - SKS Olimpia Łochów

Gapski Radosław
Ruszczyk Szymon

14-15.09.2019

Nr meczu Gospodarz - Gość Sędziowie
Ekstraliga Kobiet
EK 2

MMKS Podhale Nowy Targ - Dzikie Gęsi Zielonka

Serocki Kamil
Ruszczyk Szymon
EK 1
EK 25

Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk - Gryf Rybarzowice

Rudziński Marcin
Wytrykowski Bartosz
Ekstraliga Mężczyzn
EM 6

AZS Politechnika Łódzka - Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

Czarnecki Wojciech
Jarysz Mateusz
EM 3

SKS Olimpia Łochów - UKS Absolwent Siedlec

Burek Bartosz
Gapski Radosław
EM 4

TRAVEL.PL Wilki Sanok - UKS Prus Żary

Michna Mirosław
Hojna Tomasz
EM 7 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - TLU Kala-Izolacje Toruń Czarnecki Wojciech
Jarysz Mateusz
EM 2 MUKS Zielonka - UKS Bankówka Zielonka Gospodarze nie wysłali komunikatu meczowego