Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 12 8 2 1 1 107 - 69 27
    2 ULKS Józefina ULKS Józefina 12 7 4 1 0 122 - 64 23
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 12 7 4 0 1 115 - 68 22
    4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 12 0 12 0 0 40 - 183 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 16 16 0 0 0 224 - 69 48
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 16 9 7 0 0 129 - 117 27
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 16 7 8 1 0 99 - 122 23
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 16 7 9 0 0 112 - 145 21
    5 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 16 0 15 0 1 57 - 168 1


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      12. kolejka
      13. kolejka
      14. kolejka
      15. kolejka
      16. kolejka
      17. kolejka
      18. kolejka
      19. kolejka
      20. kolejka
      21. kolejka
      22. kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Nikodem Gawroński Fenomen Babimost 93 42 51 0 16
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 93 59 34 8 14
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 69 45 24 18 15
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 55 36 19 6 12
      Kacper Skura Olimpia Łochów 54 36 18 10 12
      Emil Piasecki Kala-Izolacje Toruń 47 34 13 14 15
      Adrian Popławski Kala-Izolacje Toruń 45 36 9 6 16

      Zobacz więcej...


        SALMING LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

       

      • Rozgrywki realizowane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego;
      • Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 2 grupy
      • W rundzie zasadniczej gramy dwumecze.

       

      Grupa A

      Grupa B

      1.     Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      2.     UKS Bankówka Zielonka

      3.     ULKS Józefina

      4.     SKS Olimpia Łochów

      1.    UKS Absolwent Siedlec

      2.    UKS Błyskawica Niechanowo

      3.    UKS Fenomen Babimost

      4.    I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

      5.    TLU Toruń

      • do Półfinału awansują automatycznie pierwsze 3 drużyny z każdej grupy oraz zespół 1 i 2 z Turnieju kwalifikacyjnego
      • W turnieju kwalifikacyjnym zagrają zespoły, które po rundzie zasadniczej sklasyfikowano na miejscach: A4, B4, B5
      • Kolejność meczy w turniejach kwalifikacyjnych A4 – B4, B4 – B5, B5 – A4.

       

      • Organizatorem turnieju kwalifikacyjnego zostanie drużyna wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zajęły w swoich grupach 4 miejsce.

       

      • w Półfinale A zagrają: pierwsza i trzecia drużyna grupy A, druga drużyna grupy B, oraz zwycięzcy turnieju kwalifikacyjnego
      • w Półfinale B zagrają: pierwsza i trzecia drużyna grupy B, druga drużyna grupy A, oraz druga drużyna turnieju kwalifikacyjnego
      • organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów, które zwyciężyły w swoich grupach.

       

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym, jak w poprzednim sezonie
      • Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
      • Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach
      • Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert
      • W pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B,
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A.
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych, a pokonani o III miejsce