Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Półfinał A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Junior Kębłowo 5 5 0 0 22 - 9 15
    2 MLUKS Jedynka Trzebiatów 5 4 0 1 16 - 6 12
    3 UKS 85 Mokotów Warszawa 5 3 0 2 10 - 9 9
    4 TKKF Jadberg Pionier Tychy 5 1 1 3 13 - 12 4
    5 UKS Gródek 5 1 1 3 9 - 14 4
    6 UKS Jedynka Orzysz 5 0 0 5 8 - 28 0

    Półfinał B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ 5 5 0 0 50 - 3 15
    2 Dzikie Gęsi Zielonka 5 3 1 1 25 - 22 10
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 5 2 1 2 16 - 20 7
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 5 2 1 2 12 - 21 7
    5 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 5 1 0 4 12 - 31 3
    6 LUKS Paged Nolet Żabi Róg 5 0 1 4 14 - 32 1


    Kolejki spotkań

      Półfinał A - Orzysz, 3-4.03.2017
      Półfinał B - Gdynia, 3-4.03.2018
      • Niedziela 2018-03-04 15:15
        15
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2018-03-04 14:00
        14
        LUKS Paged Nolet Żabi Róg
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-03-04 12:45
        13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-03-04 11:30
        12
        LUKS Paged Nolet Żabi Róg
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-03-04 10:15
        11
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2018-03-04 09:00
        10
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-02-03 19:00
        09
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-02-03 17:45
        08
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        LUKS Paged Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2018-02-03 16:30
        07
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2018-02-03 15:15
        06
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-02-03 14:00
        05
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-02-03 12:45
        04
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        LUKS Paged Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2018-02-03 11:30
        03
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-02-03 10:15
        02
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-02-03 09:00
        01
        LUKS Paged Nolet Żabi Róg
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje