Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 12 10 2 0 0 95 - 50 30
    2 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12 9 2 0 1 123 - 56 28
    3 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 12 4 7 1 0 65 - 111 14
    4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 12 0 12 0 0 10 - 76 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 8 6 2 0 0 77 - 57 18
    2 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 8 6 2 0 0 56 - 45 18
    3 UKS Refleks Gorzyce Wielkie 8 0 8 0 0 40 - 71 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 ULKS Józefina ULKS Józefina 8 6 2 0 0 59 - 44 18
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 8 5 2 1 0 55 - 46 17
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 8 0 7 0 1 40 - 64 1


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      XII kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 38 31 7 10 10
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 34 20 14 9 10
      Tobiasz Łukaszewski Absolwent Siedlec 31 23 8 8 8
      Michał Pawlak Fenomen Babimost 30 13 17 2 12
      Jan Kleinhardt Floorball Gorzów 26 10 16 12 9
      Filip Wierzejewski Fenomen Babimost 26 18 8 6 12
      Kacper Skura Olimpia Łochów 25 14 11 8 8

      Zobacz więcej...


      w Półfinale A zagrają: 1 drużyna grupy A, 1 drużyna grupy C oraz zwycięzcy turniejów kwalifikacyjnych K1 i K2,

      w Półfinale B zagrają: 1 drużyna grupy B,  2 drużyna grupy A, 2 drużyna grupy B, 2 drużyna grupy C

      Organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zwyciężyły w swoich grupach

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym, jak w poprzednim sezonie
        Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
        Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach
        Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert

       

      • W Finale A i B  nie gramy systemem każdy z każdym, a w pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych, a pokonani o III miejsce

      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje