Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

    1. Miejsce
    3. Miejsce
    5. Miejsce
    7. Miejsce
    9. Miejsce
    11. Miejsce
    1/2 finału - rewanże
    1/2 finału
    Miejsca 5-8
    Miejsca 9-11
    1/4 finału - rewanże
    1/4 finału
    1/8 finału - rewanże
    1/8 finału

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12 12 0 0 0 137 - 32 36
    2 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 12 7 5 0 0 82 - 70 21
    3 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 12 4 8 0 0 64 - 108 12
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 12 1 11 0 0 42 - 115 3

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 12 12 0 0 0 120 - 47 36
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 12 7 4 1 0 81 - 65 23
    3 TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok 12 2 8 1 1 58 - 90 9
    4 ULKS Józefina ULKS Józefina 12 1 10 0 1 51 - 108 4

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 12 9 2 0 1 87 - 68 28
    2 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 12 8 3 1 0 106 - 63 26
    3 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 12 4 6 1 1 69 - 78 15
    4 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 12 1 11 0 0 62 - 115 3


    Kolejki spotkań

      XII kolejka
      XI kolejka
      X kolejka
      IX kolejka
      VIII kolejka
      VII kolejka
      VI kolejka
      V kolejka
      IV kolejka
      III kolejka
      II kolejka
      I kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Mateusz Antoniak MUKS Zielonka 73 49 24 38 18
      Rafał Fijałkowski Nowa Łódź 57 30 27 14 19
      Łukasz Chlebda Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 52 31 21 8 18
      Krzysztof Malasiewicz Fenomen Babimost 48 41 7 4 17
      Jakub Łyskawa Fenomen Babimost 44 29 15 10 15
      Mateusz Kołodziejski Nowa Łódź 43 29 14 6 19
      Jakub Jarosz ULKS Józefina 41 24 17 24 18

      Zobacz więcej...


      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie; W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczy w play- off decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego:  W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak  w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Przegrani z każdej fazy play-off grają dalej o miejsca w systemie play off (W-wygrany, L-przegrany)

       

      06-07.01.18   7 Play off
        MSE61 1.    A2-B4 W1                        L1
        MSE62 2.    B2-C4 W2                        L2
        MSE63 3.    B3-A3 W3                        L3
        MSE64 4.    C3-A4 W4                        L4

       

      21-22.01.18   8 Play off
        MSE65 1.    A2-B4 W1                        L1
        MSE66 2.    B2-C4 W2                        L2
        MSE67 3.    B3-A3 W3                        L3
        MSE68 4.    C3-A4 W4                        L4

       

      17-18.02.18   9  
        MSE69 A1-W3 W5                        L5
        MSE70 B1-W4 W6                        L6
        MSE71 C1-W1 W7                        L7
        MSE72 C2-W2 W8                        L8
        MSE73 L1-L3 W9                        L9
        MSE74 L2-L4 W10                      L10

       

      03-04.03.18   10  
        MSE75 A1-W3 W5                        L5
        MSE76 B1-W4 W6                        L6
        MSE77 C1-W1 W7                        L7
        MSE78 C2-W2 W8                        L8
        MSE79 L1-L3 W9                        L9
        MSE80 L2-L4 W10                      L10

       

      17-18.03.18   11  
        MSE81 W5-W7 W11                      L11
        MSE82 W6-W8 W12                      L12
        MSE83 L5- L7 W13                      L13
        MSE84 L6- L8 W14                      L14
        MSE93 W9-W10 o miejsce 9
        MSE94 L9- L10 o miejsce 11

       

      07-08.04.18   12  
        MSE85 W5-W7 W11                      L11
        MSE86 W6-W8 W12                      L12
        MSE87 L5- L7 W13                      L13
        MSE88 L6- L8 W14                      L14