Facebook Twitter Google Plus

Konsultacja Kadry Kobiet U19 - 03-05.11 w Mrzeżynie

Autor: PZUnihokeja

Trenerzy Kadry Narodowej Kobiet U19 podali listę zawodniczek powołanych na konsultację, która odbędzie się 3-5 listopada br. w Mrzeżynie. 

Terminarz:

03.11.2017 (piątek) –   przyjazd zawodniczek do Mrzeżyna. adres; Mrzeżyńskie Centrum Sportu ul.Tysiąclecia 32a 72-330 Mrzeżyno, przyjazd powinien nastąpić tego dnia do godziny 12.00. Obiad, trening.
04-05.11.2017 (sobota, niedziela) –  treningi, zakończenie zgrupowania ok. godz. 15:00.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w zgrupowaniu na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub sms tel.696002753 do 29.09.2017r.  Brak potwierdzenia spowoduje powołanie zawodniczek z listy rezerwowej.

Opiekunowie:
Tomasz Bogdański – I trener
Przymysław Wójcikowski – II trener
Dominik Wojciechowski – team manager
Mateusz Iwanicki – I fizjoterapeuta
Pamela Bogdańska – kierownik techniczny, II fizjoterapeuta

U w a g a!
Na wyjazd zawodnicy niepełnoletni zabierają  ze sobą wypełnione oświadczenie rodziców.

 

Lista zawodniczek powołanych na zgrupowanie w Mrzeżynie w terminie 03-05.11.2017 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Pozycja

Klub

1.

Grądzka Weronika

1999

Rozegranie/L

Olimpia Osowa Gdańsk

2.

Ryszewska  Oliwia

1999

Obrońca /P

 

3.

Pawłowska  Katarzyna

2000

Obrońca/L

 

4.

Polańska  Roksana

2001

Napastnik/L

 

5.

Sumisławska  Martyna

2001

Rozegranie/L

 

6.

Bernacka  Patrycja

2001

Bramkarz

 

7.

Masztaler  Maja

1999

Środkowa,obrońca/P

PUKS Trzebinia

8.

Turek  Ewelina

1999

Napastnik/L

 

9.

Pastusińska  Natalia

2000

Obrońca,środkowa/L

 

10.

Michaliszyn  Magdalena

2000

Bramkarz

 

11.

Ludwiczak  Patrycja

2000

Napastnik/L

 

12.

Gągolska  Małgorzata

1999

Środkowa,napastnik/P

 

13.

Knet  Katarzyna

1999

Obrońca/L

Ambra Ożarów Maz.

14.

Szustak  Wioletta

1999

Napastnik/L

 

15.

Kozłowska  Ewelina

 

1999

Obrońca/L

UKS Błyskawica Niechanowo

16.

Szelzchen  Joanna

1999

Obrońca/L

PKS MOS Zbąszyń

17.

Waszkowiak  Kinga

2001

Obrońca/L

 

18.

Oszuścik  Aleksandra

1999

Bramkarz

MLUKS  Jedynka

Trzebiatów

19.

Krzywak  Zuzanna

2000

Napastnik/L

 

20.

Hliwa  Patrycja

2000

Napastnik/L

 

21.

Cirocka Jutrzenka

2000

Środkowa/L

 

22.

Strzała  Magdalena

2000

Napastnik/L

Dzikie Gęsi Ziolonka

23.

Krajewska  Aleksandra

2000

środkowa/obrońca/P

 

24.

Jamska  Antonina

2001

Bramkarz

 

25.

 Matera  Wiktoria

2003

Środkowa/P

 

26.

Zakojan  Zemfira

2001

Środkowa/napastnik/L

 

27.

Buczek  Dominika

2002

Napastnik/L

MMKS Podhale Nowy Targ

28.

Ulman  Maria

1999

Napastnik/P

 

29.

Panek  Martyna

1999

Napastnik/P

 

30.

Jałoszyńska  Natalia

1999

Obrońca/L

 

31.

Pysz  Gabriela

2001

Napastnik/L

 

32.

Osmala  Anna

2001

Napastnik/P

 

33.

Pudzisz  Zuzanna

2002

Obrońca/L

 

34.

Mamak  Ewelina

2001

Obrońca/L

 

35.

Krzystyniak  Zuzanna

1999

Obrońca/P

 

Lista rezerwowa

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Pozycja

Klub

1.

Krason Daria

2003

Napastnik/L

Olimpia Osowa Gdańsk

2.

Kozłowska  Natalia

1999

Obrońca/L

Ambra Ożarów Maz.

3.

Stempiń  Delfina

2000

Napastnik/P

 

4.

Zalech Wiktoria  

2000

Obrońca/L

 

5.

Kotecka  Kamila

2002

Bramkarz

UKS Victoria Gułtowy

6.

Roszak Maria

2002

Napastnik/P

 

7.

Tomaszczenik Dominika

2000

Obrońca/L

MLUKS  Jedynka Trzebiatów

8.

Kaczanowska Magdalena

2002

Napastnik/L

 

9.

Kolasa  Wiktoria

2002

Napastnik/P

TKKF Jadberg Pionier Tychy

10.

Pilszek  Paulina

2002

Obrońca/L

 

11.

Braś  Aleksandra 

2002

Bramkarz

 

12.

Świtała  Anna

1999

Bramkarz

PKS MOS Zbąszyń