Pierwsze mecze Salming Ekstraligi Mężczyzn dostarczyły kibicom wielu emocji. Czy tak będzie i tym razem? Kolejne spotkania naszej ligi zostaną rozegrane już dziś i jutro. Czeka nas w sumie 12 pojedynków o kolejne punkty w męskiej Ekstralidze.

Znalezione obrazy dla zapytania muks zielonka logo

VS  

MUKS Zielonka vs ULKS Olimpia Łochów

Bardzo ciekawe mecze, których stawką może być nawet to, kto zajmować będzie pierwsze miejsce w grupie B na koniec rundy zasadniczej. Zielonka, która niewątpliwie jest faworytem tego spotkania, posiada dodatkowy atut w postaci własnego boiska, które dla przyjezdnych nigdy nie było pomocne. Mateusz Antoniak i spółka na pewno będą chcieli udowodnić że są najlepsza drużyną na Mazowszu. Łochów - miejmy nadzieję - tanio jednak skóry nie sprzeda.


VS

KS Górale Nowy Targ vs UKS Wiatr Ludźmierz

Mecze, które kibicom zgromadzonym w Nowym Targu dostarczą potężnej dawki emocji. Górale, po ostatniej przegranej w Tychach, na pewno pałają chęcią udowodnienia, że po chwilowej niedyspozycji nadal są jedną z najlepszych drużyn w kraju. Młodych zawodników z Ludźmierza czeka więc bardzo trudne zadanie. Stawka jednak kusząca - ogranie swojego sąsiada i zdobycie pierwszych punktów w sezonie 2017/2018.


VS

KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ vs TKKF Jadberg Pionier Tychy

Szarotka, która w tym sezonie wydaje się być jedną z najsilniejszych ekip w Ekstralidze, jest bezwzględnym faworytem tego dwumeczu. Miejmy jednak na uwadze fakt, że Pionier to drużyna nieprzewidywalna, co pokazała już w swoich pierwszych spotkaniach, w których pokonała nie byle kogo, bo aktualnego wicemistrza Polski - Górali. Tak czy siak, Szarotka nigdy nie uchodziła za gospodarza, który dobrze traktuje swoich gości… Jak będzie tym razem? Dowiemy się tego już w nadchodzący weekend!


Znalezione obrazy dla zapytania fenomen babimost VS Znalezione obrazy dla zapytania uks prus żary

UKS Fenomen Babimost vs UKS Prus Żary

Dla zawodników z Babimostu będzie to dopiero pierwszy dwumecz w sezonie 2017/2018. To on pozwoli nam ocenić, na co stać drużynę prowadzoną przez znakomitego szkoleniowca, od niedawna nowego trenera Kadry Mężczyzn U-19 - Pana Marka Przygockiego. Wydaje się, że faworytem tego spotkania jest drużyna z Babimostu, która swój poprzedni sezon zakończyła na bardzo wysokim, 4-tym miejscu.


VS

Znalezione obrazy dla zapytania ulks józefina logo

Bieszczady 24.pl Wilki Sanok vs ULKS Józefina

Dwumecz, który będzie bardzo ciekawym kąskiem dla unihokejowego sympatyka. Na parkiecie spotkają się dwa wyrównane zespoły. Wygra drużyna, która popełni mniej błędów. Teoretycznie to Wilki wydają się faworytem tego spotkania. Wiemy jednak, że Józefina - zespół, który powrócił w tym sezonie na ekstraligowe parkiety, chce pokazać się z jak najlepszej strony, a kto wie - może nawet zostać autorem kolejnej niespodzianki w sezonie 2017/2018.


Znalezione obrazy dla zapytania TLU  toruń VS Znalezione obrazy dla zapytania uks nowa łódź

TLU Toruń vs UKS Nowa Łódź

Kolejna ciekawie zapowiadająca się rywalizacja. Po ostatnich porażkach z Prusem Żary, Toruń z pewnością będzie chciał nadgonić straty w tabeli. Grająca jednak pierwszy dwumecz w sezonie Łódź z pewnością łatwo nie odpuści. Na korzyść TLU działać będą trybuny, z kolei po stronie UKS "Nowej" widać większe doświadczenie. Co przeważy? Dowiemy się już niedługo!


Podsumowując: czeka na nas emocjonujący weekend, pełen unihokejowej rywalizacji na najwyższym poziomie, bowiem o punkty powalczą najlepsze zespoły w kraju. Z tego miejsca raz jeszcze pragniemy zaprosić Państwa na mecze 3. i 4. kolejki Salming Ekstraligi Mężczyzn oraz na relacje live na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Tekst: Aleksander Hamrol
Opracowanie: Jakub Udziela

UUBiW - kliknij po wszystkie informacje