Już wkrótce rozpoczną się wakacje. Dla wielu osób jest to czas wypoczynku po trudach roku szkolnego, a dla unihokeistów po ciężkim sezonie.

Letnia Akademia Unihokeja:

Jednak, aby być dobrze przygotowanym do następnych wyzwań, jakim jest przyszły rok szkolny oraz nowy sezon rozgrywek o różnego rodzaju trofea, a także awans do Reprezentacji Polski proponujemy udział w IV Letniej Akademii Unihokeja w Orzyszu. Akcja będzie trwała od 16 do 27 lipca 2014 r.

Nasze Absolwentki z lat ubiegłych reprezentowały Polskę w Mistrzostwach Świata Juniorek, które odbyły się w dniach 30 kwiecień – 04 maj 2014 roku w Zbąszyniu, Babimoście i Rakoniewicach. Akademia to nie tylko unihokej, ale wszechstronny rozwój młodego człowieka nastawionego na sukces w wielu dziedzinach. To także odpoczynek i przednia zabawa.

Nad całością czuwa doświadczona i wykwalifikowana kadra trenerska:

1. Piotr Augustyniak ( WSU Wierzchowo)
2. Cezary Celian ( Baza Królewo)
3. Artur Cirocki ( Jedynka Trzebiatów)
4. Marek Dancewicz ( Jedynka Orzysz)
5. Mirosław Dąbrowski ( Grześ Hrubieszów)

Podczas Akademii uczestnicy nabiorą umiejętności z zakresu techniki i taktyki gry w unihokeja, które będą mogli sprawdzić w kończącym Akademię Międzynarodowym Turnieju Unihokeja „Summer Cup 2014” z zespołami łotewskimi. Nie zwlekaj! Czekamy na twoje zgłoszenie do 25 czerwca 2014 roku!

Termin obozu:
16.07. - 27.07.2014 r.

Miejsce obozu:
Szkoła Podstawowa im. mjr. H. Sucharskiego,
12-250 Orzysz ul. Wojska Polskiego 14

Termin zgłoszeń:

Termin zgłoszeń dokonywanych przez trenerów klubowych bądź indywidualnie upływa dnia 25 czerwca 2014 r. W zgłoszeniu należy podać adresy: pocztowy i e-mail do korespondencji. Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
pocztą: Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” Orzysz, 12-250 Orzysz, ul. Wojska Polskiego 14
e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie dodatkowe informacje:
Marek Dancewicz – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. 785 250 044

Piotr Augustyniak – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. kom. 785 225 140


Florbalkowe Wakacje:

Serdecznie zapraszamy na letni obóz unihokejowy w Gorzycach Wielkich koło Ostrowa Wielkopolskiego. Obóz przeznaczony jest dla młodzieży aktywnej ruchowo oraz zawodników i zawodniczek klubów unihokejowych w wieku szkolnym od 10 do 18 lat, chcących doskonalić swoje umiejętności techniczne i taktyczne gry w unihokeja.

Głównym celem obozu jest przeżycie wielu niesamowitych atrakcji w gronie unihokejowej rodziny, zawieranie nowych znajomości oraz zdobycie nowych umiejętności.

- Pierwszy turnus od 16 do 25 lipca 2014 roku przeznaczony jest dla grupy osób ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych (do 18 lat). 
- Drugi turnus, który odbędzie się w dniach od 29 lipca do 8 sierpnia 2014 przeznaczony jest dla osób ze szkół podstawowych.

W czasie 10 dniowego obozu odbywać się będą dwa razy dziennie treningi na nowej pełnowymiarowej hali Gimnazjum w Gorzycach Wielkich.
W czasie wolnym oferujemy liczne atrakcje dostosowane do oczekiwań uczestników obozów w tym test sprawnościowo - kondycyjny w linowym „Parku Przygód” w Szczygliczce-Piaskach, zwiedzanie XIX - wiecznego pałacu myśliwskiego Radziwiłłów w Antoninie oraz wiele niespodzianek dla uczestników. 

Kadra:
- Marcin Zmiarowski
- Marcin Kozic
- Tomasz Wojciechowski
- Mateusz Antoniak
- Elżbieta Kukułka
- Adrian Jagodziński

Zajęcia sportowe i rekreacyjne organizowane przez bazę ośrodka prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów i wychowawców - 2 razy dziennie specjalistyczny trening unihokejowy, sparingi z miejscową drużyną unihokeja, test sprawnościowy w parku linowym, plażowanie i kąpiele w jeziorze, gry i zabawy sportowe na świeżym powietrzu oraz w świetlicy, Wakacyjny Turniej Unihokeja, Wakacyjny Turniej ….. (w dyscyplinę sportu wybraną przez uczestników obozu), ogniska, dyskoteki, wybory „Miss i Mistera Obozu” w dowolnej formie artystycznej, konkurs na „Obozowego Króla Strzelców w Unihokeja” wędrówki piesze, podchody i gry terenowe.

Wszelkie dodatkowe informacje:
Tomasz Wojciechowski
telefon: (+48) 693 982 007
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Marcin Kozic
telefon: (+48) 602 180 115
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rakoniewice:

Zwracamy się do Was, ponieważ zbliża się okres wakacyjny a co za tym idzie czas na  regenerację sił, przygotowanie do nowego sezonu a więc czas na zgrupowania i obozy dla Waszych zawodników.
Hala Widowiskowo – Sportowa w Rakoniewicach dysponuje do tego typu  wypoczynku fantastyczną bazą sportowo-noclegową. Jedną z najlepszych w Polsce patrząc a’konto zawodników Unihokeja.  W związku z powyższym przygotowałem specjalną ofertę, która mam nadzieję spełni Wasze oczekiwania i sprawi, że każdy z uczestników obozu będzie mile go wspominać i będzie o nim mówić w samych superlatywach!

Baza noclegowa: 

 możliwość przyjęcia 110 osób,
 nocleg na nowych wygodnych łóżkach, tzw. dostawkach hotelowych
 cena noclegu: 17zł. netto/ za dobę

Baza sportowa: 

 hala sportowa z boiskiem głównym o wym. 40m x 20m.,
 profesjonalne boisko do unihokeja o wymiarach 40x20 + 4 bramki (producent Azetx, certyfikat IFF), z możliwością podziału na 2 mniejsze boiska,
 szatnie (6 szatni 20 osobowych),
 sanitariaty (prysznice, łazienki),
 pokój medyczny,
 pokój sędziowski,
 podstawowy sprzęt sportowy,
 sala konferencyjna,

Dodatkowo Fitness Klub (dostępny tylko w miesiącu lipcu w godz. 10.00 – 16.00) 

 siłownia (najnowszy sprzęt renomowanej marki TechnoGym),
 sala kardio (rowery, bieżnie, orbiterki),
 sala fitness z lustrami,
 sauna fińska (5-8osobowa)

Oczywiście w przypadku zainteresowania naszą ofertą przedstawimy  dodatkowe atrakcje znajdujące się okolicy, które uatrakcyjnią wolne chwile podczas obozu. Mam nadzieję, że przygotowana oferta będzie dla Was interesująca i podejmiemy dalsze rozmowy w kierunku zorganizowania obozu dla Waszych zawodników. W przypadku dodatkowych pytań, jestem do dyspozycji.

Wszelkie dodatkowe informacje:
Jarosław Inda
Telefon: 61 444 15 96 lub 509 401 004
www.zukrakoniewice.pl 

 

 

Najbliższe spotkania

  • Reprezentacja mężczyzn U19
  • Ekstraliga Mężczyzn
  • Juniorzy młodsi
  • Juniorki młodsze
poprzednie następne pokaż wszystkie