MSE 125 : I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8 : 7 AZS Politechnika Łódzka

  • Mecz
  • Składy

Live Play off o miejsca 5-8 Hala I LO Gorzów, 30-03-2019 18:00 Liczba widzów: 46

Koniec meczu

Sędziowie: Jarysz Mateusz / Rudziński Marcin

I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 8:7 d. (3:3,3:3,1:1)(1:0) AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
  • 1 Jan Dyśko (Rafał Fijałkowski)
  • Jan Kleinhardt (Wojciech Bojko) 1
  • 2 min. kary - Wojciech Kaczmarek201
  • 2PP Mateusz Kołodziejski (Konstanty Michna)
  • Mateusz Szczepkowski (Damian Domański) 2
  • 3 Rafał Fijałkowski
  • Wojciech Bojko (Maksym Helman) 3
  • Damian Domański (Jan Kleinhardt) 4
  • 4 Mateusz Kołodziejski
  • 211 2 min. kary - Jan Dyśko
  • Wojciech Bojko (Jan Kleinhardt) 5
  • 5 Rafał Fijałkowski (Robert Krawczyk)
  • Paweł Kleinhardt (Filip Panek) 6
  • 6 Robert Krawczyk
  • Jan Kleinhardt (Maksym Helman) 7
  • 2 min. kary - Wojciech Bojko201
  • 7 Robert Krawczyk (Konstanty Michna)
  • 2 min. kary - Paweł Kleinhardt207
  • 2 min. kary - Wojciech Bojko201
  • 208 2 min. kary - Konstanty Michna
  • 2 min. kary - Maksym Helman201
  • Miron Łata (Wojciech Bojko)ET SH 8

Przerwa na żądanie

50:51 56:01

Statystyki bramkarzy

Piotr Wiliński 64.71 % (6/11) 77.78 % Karol Ankutowicz (4/14)
Kornel Krzymowski 93.75 % (1/15) 78.95 % Patryk Przybylski (4/15)

Najlepsi zawodnicy

Łata Miron Michna Konstanty

Składy drużyn

  • 1Szymon Szłapak
    Rafał Fijałkowski
  • 2Maksym Helman
    Mateusz Kołodziejski
  • 3Jan Kleinhardt
    Marcin Hubicki
  • 4Marcin Stolarek
    Kacper Tyczkowski
  • 5Filip Panek
    Karol Ankutowicz
  • 6Wojciech Kaczmarek
    Robert Krawczyk
  • 7Wojciech Bojko
    Konstanty Michna
  • 8Mateusz Bronisz
    Jan Dyśko
  • 9Piotr Kalembkiewicz
    Patryk Przybylski
  • 10Paweł Kleinhardt
    Dawid Benkes
  • 11Damian Domański
     
  • 12Miron Łata
     
  • 13Jakub Gawroński
     
  • 14Michał Chochowski
     
  • 15Mateusz Szczepkowski
     
  • 16Piotr Wiliński
     
  • 17Kornel Krzymowski
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Andrzej Helman
    Robert Benkes
  • 2Paweł Wiśniewski