KSE45 : PUKS Trzebinia 39 : 0 LUCE Bielsko-Biała

  • Mecz
  • Składy

Live 12. kolejka Hala Sportowa przy ZSTU w Trzebini, ul. Gwarków 3, 13-01-2019 09:00 Liczba widzów: 10

Koniec meczu

Sędziowie: Baraniec Tomasz / Michna Mirosław

PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 39:0 (14:0,12:0,14:0) LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
  • Justyna Gierek (Karolina Rozmus) 1
  • Justyna Lasoń (Justyna Gierek) 2
  • Maja Masztaler (Weronika Pabis) 3
  • Karolina Rozmus (Justyna Gierek) 4
  • Ewelina Turek 5
  • Maja Masztaler (Patrycja Ludwiczak) 6
  • Maja Masztaler 7
  • Justyna Lasoń (Justyna Gierek) 8
  • Ewelina Turek (Katarzyna Pabis)DP 9
  • Ewelina Turek (Maja Masztaler) 10
  • Dominika Kołodziej (Maja Masztaler) 11
  • Karolina Rozmus (Patrycja Gurgul) 12
  • Patrycja Ludwiczak (Ewelina Turek) 13
  • Dominika Kołodziej (Ewelina Turek)DP 14
  • Katarzyna Pabis (Karolina Rozmus) 15
  • Ewelina Turek (Maja Masztaler) 16
  • Dominika Kołodziej 17
  • Maja Masztaler (Dominika Kołodziej) 18
  • 201 2 min. kary - Marta Rasała
  • Karolina Rozmus (Dominika Kołodziej)PP 19
  • Ewelina Turek (Weronika Pabis) 20
  • Maja Masztaler (Katarzyna Pabis)DP 21
  • Justyna Gierek (Katarzyna Pabis) 22
  • Ewelina Turek (Weronika Pabis) 23
  • Karolina RozmusPS 24
  • Patrycja Ludwiczak 25
  • Maja Masztaler (Ewelina Turek) 26
  • Maja Masztaler (Ewelina Turek) 27
  • 201 2 min. kary - Renata Zyzańska
  • Karolina Rozmus (Justyna Lasoń)PP 28
  • Ewelina Turek (Justyna Lasoń) 29
  • 217 2 min. kary - Sabina Waluś
  • Ewelina Turek (Katarzyna Pabis)PP 30
  • Justyna Lasoń (Justyna Gierek) 31
  • Ewelina Turek (Maja Masztaler) 32
  • Karolina Rozmus (Katarzyna Pabis) 33
  • Patrycja Ludwiczak (Maja Masztaler) 34
  • Maja Masztaler 35
  • Ewelina Turek (Patrycja Ludwiczak) 36
  • Karolina Rozmus (Ewelina Turek) 37
  • Justyna Gierek (Justyna Lasoń) 38
  • 2 min. kary - Maja Masztaler203
  • Ewelina TurekSH 39
  • 2 min. kary - Weronika Pabis217

Przerwa na żądanie

10:54

Statystyki bramkarzy

Magdalena Michaliszyn 100.00 % (0/3) 53.57 % Julia Hołomek (39/45)

Najlepsi zawodnicy

Turek Ewelina Konieczka Anita

Składy drużyn

  • 1Justyna Lasoń
    Joanna Homel
  • 2Justyna Gierek
    Renata Zyzańska
  • 3Karolina Rozmus
    Izabela Kaczor
  • 4Katarzyna Pabis
    Patrycja Mentel
  • 5Dominika Kołodziej
    Marta Rasała
  • 6Patrycja Gurgul
    Sabina Waluś
  • 7Maja Masztaler
    Julia Hołomek
  • 8Ewelina Turek
    Agnieszka Gibas
  • 9Magdalena Michaliszyn
    Anita Konieczka
  • 10Weronika Pabis
     
  • 11Patrycja Ludwiczak
     

Trener i osoby towarzyszące

  • 1Paweł Raj
    Tomasz Jędrysik
  • 2Lasoń Justyna
    Babiach Patryk