Facebook Twitter Google Plus

Juniorki młodsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 2 1 0 21 - 6 7
    2 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 3 1 0 2 6 - 12 3
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Jedynka Orzysz 0 0 0 0 0 - 0 0
    2 LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo 0 0 0 0 0 - 0 0
    4 UKS Młode Wilki Zabrodzie 0 0 0 0 0 - 0 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Radzevia Radzewo UKS Radzevia Radzewo 3 3 0 0 13 - 2 9
    2 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 3 2 0 1 8 - 9 6
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 3 1 0 2 7 - 9 3
    4 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 3 0 0 3 3 - 11 0


    Kolejki spotkań

      I turniej eliminacyjny - Orzysz, 17.11.2019
      • Niedziela 2019-11-17 17:15
        JMK 18
        UKS Jedynka Orzysz
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2019-11-17 16:00
        JMK 17
        UKS Młode Wilki Zabrodzie
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      • Niedziela 2019-11-17 14:15
        JMK 16
        UKS Jedynka Orzysz
        UKS Młode Wilki Zabrodzie
      • Niedziela 2019-11-17 13:00
        JMK 15
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      • Niedziela 2019-11-17 11:15
        JMK 14
        UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
        UKS Jedynka Orzysz
      • Niedziela 2019-11-17 10:00
        JMK 13
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS Młode Wilki Zabrodzie
      I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 09.11.2019
      I turniej eliminacyjny - Mrzeżyno, 09.11.2019
      • Sobota 2019-11-09 10:00
        JMK 01
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      I turniej eliminacyjny - Kębłowo, 09.11.2019

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Roksana Toboła Radzevia Radzewo 10 7 3 0 3
      Katarzyna Słonina Aligator Gdynia 10 3 7 0 3
      Malwina Witkowska Aligator Gdynia 6 5 1 0 3
      Julia Marciniak Radzevia Radzewo 6 4 2 0 3
      Kinga Hryckowian Aligator Gdynia 5 4 1 0 3
      Gabriela Wójcik Aligator Gdynia 5 2 3 0 3
      Milena Kaczmarek Junior Kębłowo 5 4 1 0 3

      Zobacz więcej...