Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 2 2 0 0 0 19 - 4 6
    2 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 0 0 0 0 0 0 - 0 0
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 2 0 2 0 0 4 - 19 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 2 2 0 0 0 10 - 4 6
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 2 1 0 0 1 13 - 11 4
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 2 0 1 1 0 11 - 13 2
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 2 0 2 0 0 4 - 10 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      • Niedziela 2019-10-27
        KJS12
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Niedziela 2019-10-27
        KJS10
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2019-10-27
        KJS8
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-10-26
        KJS11
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2019-10-26
        KJS9
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-10-26
        KJS7
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      3. kolejka
      • Niedziela 2019-12-01
        KJS18
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Niedziela 2019-12-01
        KJS16
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2019-12-01
        KJS14
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-11-30
        KJS17
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2019-11-30
        KJS15
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-11-30
        KJS13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      4. kolejka
      • Niedziela 2020-01-19
        KJS20
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2020-01-19
        KJS22
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-01-19
        KJS24
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2020-01-18
        KJS23
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      • Sobota 2020-01-18
        KJS19
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-18
        KJS21
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      5. kolejka
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS30
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS28
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-02-23
        KJS26
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-02-22
        KJS29
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-22
        KJS27
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-02-22
        KJS25
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      6. kolejka
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS36
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS34
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2020-03-08
        KJS32
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2020-03-07
        KJS35
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-03-07
        KJS33
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2020-03-07
        KJS31
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 10 4 6 0 2
      Kinga Hryckowian Aligator Gdynia 7 4 3 0 2
      Magdalena Kaczanowska Jedynka Trzebiatów 6 5 1 0 2
      Katarzyna Słonina Aligator Gdynia 5 3 2 0 2
      Zuzanna Pudzisz Podhale Nowy Targ 5 4 1 0 2
      Wiktoria Gajewska Podhale Nowy Targ 5 2 3 2 2
      Nawojka Cirocka Jedynka Trzebiatów 4 3 1 0 2

      Zobacz więcej...