Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 7 6 1 0 0 60 - 31 18
    2 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 5 4 0 1 0 49 - 24 14
    3 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 7 4 2 1 0 51 - 24 14
    4 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 6 4 1 0 1 51 - 32 13
    5 AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 7 4 3 0 0 76 - 41 12
    6 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 4 2 0 0 60 - 40 12
    7 TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok 6 4 2 0 0 46 - 36 12
    8 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 6 4 2 0 0 32 - 36 12
    9 TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy 6 3 3 0 0 31 - 28 9
    10 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 5 2 2 0 1 39 - 28 7
    11 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 7 2 5 0 0 40 - 64 6
    12 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 8 1 7 0 0 28 - 70 3
    13 KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk 6 0 6 0 0 13 - 63 0
    14 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 6 0 6 0 0 12 - 71 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Środa 2020-01-01
        EM5
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Środa 2020-01-01
        EM1
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Niedziela 2019-09-15 17:00
        EM7
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2019-09-14 19:15
        EM3
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2019-09-14 18:00
        EM6
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-09-14 18:00
        EM4
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      • Sobota 2019-12-21
        EM63
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2019-12-21
        EM62
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2019-12-21
        EM61
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2019-12-21
        EM60
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2019-12-21
        EM59
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2019-12-21
        EM57
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      10. kolejka
      • Sobota 2020-01-18
        EM67
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-18
        EM66
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-01-04
        EM64
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2020-01-04
        EM70
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-01-04
        EM69
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-01-04
        EM65
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      11. kolejka
      • Sobota 2020-01-18
        EM77
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2020-01-11
        EM76
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2020-01-11
        EM75
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-11
        EM74
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-11
        EM72
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-01-11
        EM71
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      12. kolejka
      • Sobota 2020-01-25
        EM84
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-01-25
        EM82
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-25
        EM80
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2020-01-25
        EM79
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2020-01-25
        EM78
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-01-18
        EM83
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      13. kolejka
      • Sobota 2020-02-22
        EM85
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-02-08
        EM91
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
      • Sobota 2020-02-08
        EM90
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-08
        EM89
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-08
        EM87
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-02-08
        EM86
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      14. kolejka
      • Sobota 2020-02-15
        EM98
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      • Sobota 2020-02-15
        EM97
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-02-15
        EM96
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
      • Sobota 2020-02-15
        EM95
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
      • Sobota 2020-02-15
        EM93
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2020-02-15
        EM92
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      15. kolejka
      • Sobota 2020-03-07
        EM105
        KS Lokomotiv Czerwieńsk KS Lokomotiv Czerwieńsk
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-03-07
        EM100
        TKKF Pionier Tychy TKKF Pionier Tychy
        TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      • Sobota 2020-02-29
        EM102
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2020-02-29
        EM101
        UKS Prus Żary UKS Prus Żary
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      • Sobota 2020-02-29
        EM99
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2020-02-29
        EM104
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Rafał Fijałkowski Politechnika Łódzka 31 14 17 2 7
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 28 17 11 4 6
      Wojciech Malajka Fenomen Babimost 21 10 11 0 6
      Wojciech Kleister Olimpia Gdańsk 20 14 6 0 6
      Nikodem Gawroński Fenomen Babimost 20 10 10 10 5
      Leszek Samson Olimpia Gdańsk 18 10 8 7 7
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 18 15 3 10 7

      Zobacz więcej...