Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4 3 1 0 0 64 - 12 9
    2 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 3 2 0 1 0 54 - 5 8
    3 SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów 2 2 0 0 0 14 - 6 6
    4 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 2 1 1 0 0 21 - 12 3
    5 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 1 1 0 0 0 5 - 4 3
    6 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 2 0 1 0 1 7 - 9 1
    7 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 2 0 2 0 0 8 - 23 0
    8 Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice 4 0 4 0 0 2 - 104 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      • Sobota 2020-02-22
        EK4
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2019-11-30
        EK3
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2019-09-14 17:25
        EK2
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2019-09-14 16:30
        EK1
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      2. kolejka
      3. kolejka
      • Niedziela 2020-01-12
        EK11
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2020-01-12
        EK9
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2019-10-05 19:00
        EK10
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-10-05 16:00
        EK12
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      4. kolejka
      • Niedziela 2019-11-24
        EK 16
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-11-23
        EK 15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2019-10-26
        EK 14
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2019-10-26
        EK 13 [Trzebini
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      5. kolejka
      • Sobota 2019-11-02
        EK 20
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2019-11-02
        EK 19
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-11-02
        EK 18
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2019-11-02
        EK 17
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      6. kolejka
      • Sobota 2019-11-30
        EK 21
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2019-11-16
        EK 24
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2019-11-16
        EK 23
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2019-11-16
        EK 22
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      7. kolejka
      • Sobota 2019-11-23
        EK 28
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2019-11-23
        EK 27
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2019-11-23
        EK 26
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2019-09-15 10:30
        EK 25 (Gdańsk)
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      8. kolejka
      • Sobota 2019-12-21
        EK 29
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2019-12-21
        EK 32
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2019-12-21
        EK 31
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2019-12-21
        EK 30
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      9. kolejka
      • Sobota 2020-01-04
        EK 36
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-04
        EK 35
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2020-01-04
        EK 34
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Niedziela 2019-10-13 09:00
        EK 33
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      10. kolejka
      • Sobota 2020-01-11
        EK 37
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-11
        EK 40
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-01-11
        EK 39
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-11
        EK 38
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      11. kolejka
      • Sobota 2020-01-25
        EK 44
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-01-25
        EK 43
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2020-01-25
        EK 42
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2020-01-25
        EK 41
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      12. kolejka
      • Sobota 2020-02-08
        EK 48
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-02-08
        EK 47
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-02-08
        EK 46
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-08
        EK 45
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      13. kolejka
      • Sobota 2020-02-22
        EK 49
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
      • Sobota 2020-02-15
        EK 52
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2020-02-15
        EK 51
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2020-02-15
        EK 50
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      14. kolejka
      • Sobota 2020-02-29
        EK 56
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2020-02-29
        EK 55
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2020-02-29
        EK 54
        SUS Travel Jedynka Trzebiatów SUS Travel Jedynka Trzebiatów
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2020-02-29
        EK 53
        Gryf Rybarzowice Gryf Rybarzowice
        KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Klaudia Szelzchen MOS Zbąszyń 26 14 12 0 3
      Malwina Zagórska Olimpia Gdańsk 25 16 9 0 4
      Julia Opic MOS Zbąszyń 16 10 6 0 3
      Weronika Grądzka Olimpia Gdańsk 15 7 8 0 4
      Hanna Samson Olimpia Gdańsk 15 6 9 0 4
      Karolina Damps Olimpia Gdańsk 11 4 7 0 4
      Laura Łącka Olimpia Gdańsk 11 3 8 2 4

      Zobacz więcej...