Facebook Twitter Google Plus

Dzieci - chłopcy

    Faza finałowa 2007
    Faza finałowa - 1/8 finału - chłopcy 2007
    • Niedziela 2019-06-16 10:55
      1/8 finału
      SP 175 Warszawa
      SP 3 Trzebinia
    • Niedziela 2019-06-16 10:30
      1/8 finału
      ULKS Józefina ULKS Józefina
      UKS Jedynka Orzysz
    • Niedziela 2019-06-16 10:05
      1/8 finału
      UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo
      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
    • Niedziela 2019-06-16 09:40
      1/8 finału
      UKS Chynów Zielona Góra
      MUKS Zielonka MUKS Zielonka
    • Niedziela 2019-06-16 09:15
      1/8 finału
      SP Święcice
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    • Niedziela 2019-06-16 08:50
      1/8 finału
      UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
      UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
    Faza finałowa - mecz o miejsca 17-21 - chłopcy 2009
    Faza finałowa - 1/8 finału - chłopcy 2007
    • Niedziela 2019-06-16 08:25
      1/8 finału
      SP 5 Garwolin
      UKS Salezjanie Poznań
    Faza finałowa - mecz o miejsca 17-21 - chłopcy 2009
    • Niedziela 2019-06-16 08:00
      Gorzyce Wielkie
      Śródmieście Bydgoszcz
    Faza finałowa - 1/8 finału - chłopcy 2007
    • Niedziela 2019-06-16 08:00
      1/8 finału
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      SP Kołaczkowo

    Chłopcy 2007 - Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 3 2 1 0 13 - 5 7
    2 SP 175 Warszawa 3 1 2 0 8 - 4 5
    3 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 3 1 1 1 12 - 8 4
    4 Gorzyce Wielkie 3 0 0 3 0 - 16 0

    Chłopcy 2007 - Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Wilki Godkowo UKS Wilki Godkowo 4 4 0 0 12 - 3 12
    2 UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk 4 3 0 1 8 - 9 9
    3 UKS Jedynka Orzysz 4 2 0 2 8 - 7 6
    4 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 4 1 0 3 3 - 6 3
    5 Floorball Gorzów Wielkopolski 4 0 0 4 1 - 7 0

    Chłopcy 2007 - Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 SP Święcice 3 2 1 0 8 - 1 7
    2 SP 3 Trzebinia 3 2 0 1 5 - 6 6
    3 SP Kołaczkowo 3 1 0 2 8 - 9 3
    4 Śródmieście Bydgoszcz 3 0 1 2 2 - 7 1

    Chłopcy 2007 - Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 ULKS Józefina ULKS Józefina 3 1 2 0 9 - 5 5
    2 UKS Salezjanie Poznań 3 1 1 1 8 - 9 4
    3 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 3 0 3 0 6 - 6 3
    4 SP Chudek 3 0 2 1 6 - 9 2

    Chłopcy 2007 - Grupa E

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Chynów Zielona Góra 3 2 0 1 6 - 2 6
    2 SP 5 Garwolin 3 1 1 1 6 - 5 4
    3 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 3 1 1 1 6 - 6 4
    4 UKS Kopla Paczkowo 3 1 0 2 2 - 7 3


    Kolejki spotkań

      Faza grupowa - chłopcy 2007

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...