Facebook Twitter Google Plus

Młodzicy

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 7 1 0 39 - 4 22
    2 UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny 8 7 0 1 48 - 14 21
    3 LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg 8 5 1 2 32 - 12 16
    4 SP Gardeja-Trumieje 8 4 2 2 12 - 14 14
    5 KS Dragons Płoskinia 8 4 1 3 33 - 15 13
    6 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 8 3 1 4 15 - 22 10
    7 UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk 8 2 0 6 26 - 25 6
    8 Aligator UKS Chwarzno Gdynia II 8 0 1 7 1 - 40 1
    9 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 8 0 1 7 2 - 62 1

    Kolejki spotkań

      II turniej eliminacyjny - Gdynia
      • Niedziela 2019-01-27 15:35
        18
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2019-01-27 15:10
        17
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2019-01-27 14:45
        16
        SP Gardeja-Trumieje
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2019-01-27 14:20
        15
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2019-01-27 13:55
        14
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2019-01-27 13:30
        13
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        SP Gardeja-Trumieje
      • Niedziela 2019-01-27 13:05
        12
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-01-27 12:40
        11
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2019-01-27 12:15
        10
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        SP Gardeja-Trumieje
      • Niedziela 2019-01-27 11:50
        9
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2019-01-27 11:25
        8
        KS Dragons Płoskinia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2019-01-27 11:00
        7
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Niedziela 2019-01-27 10:35
        6
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2019-01-27 10:10
        5
        SP Gardeja-Trumieje
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2019-01-27 09:45
        4
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Niedziela 2019-01-27 09:20
        3
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2019-01-27 08:55
        2
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2019-01-27 08:30
        1
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      I turniej eliminacyjny - Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        9
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-12-02
        8
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-12-02
        7
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-12-02
        6
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        SP Gardeja-Trumieje
      • Niedziela 2018-12-02
        5
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2018-12-02
        4
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      • Niedziela 2018-12-02
        3
        SP Gardeja-Trumieje
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Niedziela 2018-12-02
        2
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2018-12-02
        1
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-12-02
        18
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        17
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Niedziela 2018-12-02
        16
        SP Gardeja-Trumieje
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        15
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2018-12-02
        14
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        13
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-02
        12
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia II
      • Niedziela 2018-12-02
        11
        UKS Europejczyk Gdańsk UKS Europejczyk Gdańsk
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Niedziela 2018-12-02
        10
        KS Dragons Płoskinia
        SP Gardeja-Trumieje

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...