Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy młodsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 4 4 0 0 34 - 10 12
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 4 2 0 2 35 - 13 6
    3 UKS Nowa Łódź UKS Nowa Łódź 4 0 0 4 6 - 52 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Jedynka Orzysz 4 2 0 2 25 - 22 6
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 2 0 2 23 - 21 6
    3 KS Dragons Płoskinia 4 2 0 2 26 - 31 6

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 6 4 0 2 34 - 20 12
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 6 3 0 3 25 - 20 9
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 2 1 3 24 - 27 7
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 6 2 1 3 13 - 29 7

    Grupa D

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 4 3 0 1 32 - 14 9
    2 UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica 4 2 1 1 17 - 15 7
    3 KS Smoki Kraków KS Smoki Kraków 4 0 1 3 17 - 37 1


    Kolejki spotkań

      2. Turniej Eliminacyjny - Orzysz (B)
      2. Turniej Eliminacyjny - Żurawica (D)
      2. Turniej Eliminacyjny - Łódź (A)
      2. Turniej Eliminacyjny - Niechanowo (C)
      1. Turniej eliminacyjny - Tychy (D)
      1. Turniej eliminacyjny - Siedlec (C)
      1. Turniej eliminacyjny - Łochów (A)
      1. Turniej eliminacyjny - Gdynia (B)

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Daniel Surdyn Bankówka Zielonka 15 11 4 0 4
      Michał Nikiel Jedynka Orzysz 12 11 1 0 2
      Szymon Hnatyszyn Dragons Płoskinia 12 6 6 0 2
      Kacper Wilowski Pancerni Żurawica 11 8 3 2 4
      Wiktor Wódka Olimpia Łochów 10 9 1 4 4
      Szymon Kucharski Pionier Tychy 10 6 4 2 4
      Gabriel Kaczkowski Pionier Tychy 9 7 2 0 2

      Zobacz więcej...