Facebook Twitter Google Plus

I liga mężczyzn

Statystyki - kliknij tutaj.

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice 3 3 0 0 0 27 - 6 9
    2 UKS Gladiator 23 Katowice UKS Gladiator 23 Katowice 3 3 0 0 0 26 - 10 9
    3 Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim 3 2 1 0 0 21 - 22 6
    4 Smoki Kraków Smoki Kraków 3 2 1 0 0 27 - 17 6
    5 Floorball Wrocław Floorball Wrocław 2 1 1 0 0 6 - 9 3
    6 Bruins Rybnik Bruins Rybnik 3 1 2 0 0 16 - 31 3
    7 Pionier Masters Pionier Masters 2 0 2 0 0 11 - 15 0
    8 Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice 2 0 2 0 0 8 - 15 0
    9 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec 3 0 3 0 0 13 - 30 0

    Kolejki spotkań

      1. kolejka - hala Kolejarz
      2. kolejka - hala Kolejarz
      3. kolejka - hala Szopienice
      4. kolejka - hala Szopienice
      • Niedziela 2018-12-02 13:45
        16
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice
      • Niedziela 2018-12-02 12:30
        15
        Pionier Masters Pionier Masters
        UKS Gladiator 23 Katowice UKS Gladiator 23 Katowice
      • Niedziela 2018-12-02 11:15
        14
        Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim
        Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice
      • Niedziela 2018-12-02 10:00
        13
        Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
        Floorball Wrocław Floorball Wrocław
      5. kolejka - hala Szopienice
      • Niedziela 2018-12-09 13:45
        20
        Bruins Rybnik Bruins Rybnik
        Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
      • Niedziela 2018-12-09 12:30
        19
        Floorball Wrocław Floorball Wrocław
        Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim
      • Niedziela 2018-12-09 11:15
        18
        Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice
        Pionier Masters Pionier Masters
      • Niedziela 2018-12-09 10:00
        17
        UKS Gladiator 23 Katowice UKS Gladiator 23 Katowice
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      6. kolejka
      • Wtorek 2019-01-01 13:45
        24
        UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice
        UKS Gladiator 23 Katowice UKS Gladiator 23 Katowice
      • Wtorek 2019-01-01 12:30
        23
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice
      • Wtorek 2019-01-01 11:15
        22
        Pionier Masters Pionier Masters
        Floorball Wrocław Floorball Wrocław
      • Wtorek 2019-01-01 10:00
        21
        Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim
        Bruins Rybnik Bruins Rybnik
      7. kolejka
      • Wtorek 2019-01-01 13:45
        28
        Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
        Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim
      • Wtorek 2019-01-01 12:30
        27
        Bruins Rybnik Bruins Rybnik
        Pionier Masters Pionier Masters
      • Wtorek 2019-01-01 11:15
        26
        Floorball Wrocław Floorball Wrocław
        Smoki Kraków Smoki Kraków
      • Wtorek 2019-01-01 10:00
        25
        Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice
        UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice
      8. kolejka
      • Wtorek 2019-01-01 13:45
        32
        UKS Gladiator 23 Katowice UKS Gladiator 23 Katowice
        Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice
      • Wtorek 2019-01-01 12:30
        31
        UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice
        Floorball Wrocław Floorball Wrocław
      • Wtorek 2019-01-01 11:15
        30
        Smoki Kraków Smoki Kraków
        Bruins Rybnik Bruins Rybnik
      • Wtorek 2019-01-01 10:00
        29
        Pionier Masters Pionier Masters
        Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
      9. kolejka
      • Wtorek 2019-01-01 13:45
        36
        Floorball Wrocław Floorball Wrocław
        Bruins Rybnik Bruins Rybnik
      • Wtorek 2019-01-01 12:30
        35
        Śl. TZN Katowice Śl. TZN Katowice
        Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec
      • Wtorek 2019-01-01 11:15
        34
        UKS Gladiator 23 Katowice UKS Gladiator 23 Katowice
        Saint Sinners Oświęcim Saint Sinners Oświęcim
      • Wtorek 2019-01-01 10:00
        33
        UKS Kokociniec 67 Katowice UKS Kokociniec 67 Katowice
        Pionier Masters Pionier Masters

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Damian Czarnecki Bruins Rybnik 12 5 7 2 2
      Marek Dziatkowski Bruins Rybnik 10 8 2 2 3
      Michał Jarnutowski Zagłębie Sosnowiec 10 9 1 0 3
      Maciej Tomalak Smoki Kraków 9 6 3 4 2
      Mariusz Górowski Smoki Kraków 8 4 4 0 3
      Michał Karski Smoki Kraków 8 6 2 0 3
      Roman Adamski UKS Kokociniec 67 Katowice 8 5 3 0 2

      Zobacz więcej...


      Download this file (super_final_unihokeja_2018_ogloszenie.pdf) REGULAMIN ROZGRYWEK ŚLU

      kontakt: pioniertychy[at]op.pl

      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje