Facebook Twitter Google Plus

Juniorki starsze

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 4 4 0 0 0 43 - 11 12
    2 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 2 0 2 0 0 7 - 21 0
    3 UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo 2 0 2 0 0 4 - 22 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 4 3 0 0 1 37 - 17 10
    2 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 4 2 1 1 0 23 - 13 8
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 2 2 0 0 19 - 34 6
    4 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II 4 0 4 0 0 10 - 25 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      • Sobota 2018-10-06 19:00
        KJ08
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-10-06 19:00
        KJ07
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-10-06 16:00
        KJ09
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      4. kolejka
      5. kolejka
      • Sobota 2018-11-17
        KJ15
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-10-27
        KJ14
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-10-27
        KJ13
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      6. kolejka
      • Niedziela 2018-11-18
        KJ18
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-10-28
        KJ17
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2018-10-28
        KJ16
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      7. kolejka
      • Sobota 2018-11-24
        KJ21
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-11-24
        KJ20
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-11-17
        KJ19
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      8. kolejka
      • Niedziela 2018-11-25
        KJ24
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2018-11-25
        KJ23
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-11-18
        KJ22
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      9. kolejka
      • Sobota 2018-12-15
        KJ27
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-12-15
        KJ26
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-12-15
        KJ25
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      10. kolejka
      • Niedziela 2018-12-16
        KJ30
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-12-16
        KJ29
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      • Niedziela 2018-12-16
        KJ28
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
      11. kolejka
      • Sobota 2019-01-12
        KJ32
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2019-01-12
        KJ31
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2019-01-12
        KJ33
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
      12. kolejka
      • Niedziela 2019-01-13
        KJ35
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Niedziela 2019-01-13
        KJ34
        UKS Junior Kębłowo UKS Junior Kębłowo
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Niedziela 2019-01-13
        KJ36
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 17 8 9 0 4
      Zuzanna Krzywak SUS Travel Jed. Trzebiatów 16 10 6 0 4
      Martyna Sumisławska Olimpia Gdańsk 11 9 2 0 4
      Dominika Buczek Podhale Nowy Targ 11 10 1 0 2
      Amelia Maciaszek Podhale Nowy Targ 10 7 3 0 4
      Patrycja Hliwa SUS Travel Jed. Trzebiatów 10 7 3 0 4
      Zuzanna Pudzisz Podhale Nowy Targ 8 4 4 2 4

      Zobacz więcej...


      SALMING LIGA JUNIOREK STARSZYCH

       

      • Rozgrywki realizowane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego;
      • Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów.
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 2 grupy.
      • W rundzie zasadniczej gramy dwumecze.

       

      Grupa A

      Grupa B

      1.    Dzikie Gęsi Zielonka

      2.    UKS Junior Kębłowo

      3.    UKS 85 Mokotów Warszawa

      4.    MMKS Podhale Nowy Targ

      1.      Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      2.      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk I

      3.      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk II

      4.      SUS Travel Jedynka Trzebiatów

       

      • w Półfinale A zagrają: 1,3 drużyna grupy A oraz 2,4 drużyna grupy B,
      • w Półfinale B zagrają: 1,3 drużyna grupy B oraz 2,4 drużyna grupy A,
      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym.
      • Organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zajęły w swoich grupach 1 lub 2 miejsce
      • Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
      • Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach,
      • Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert
      • W Finale A  nie gramy systemem każdy z każdym!, a w pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych, a pokonani o III miejsce
      • W Finale B  zagrają:
        1. Trzeci zespół Półfinału A: czwarty zespół Półfinału B
        2. Trzeci zespół Półfinału B: czwarty zespół Półfinału A
      • Zwycięzcy pierwszych meczy rozegrają spotkania o miejsca V-VI a przegrani o miejsca VII – VIII.

      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje