Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 8 6 1 1 0 87 - 40 20
    2 ULKS Józefina ULKS Józefina 8 6 2 0 0 93 - 44 18
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 10 5 4 0 1 84 - 62 16
    4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 10 0 10 0 0 34 - 152 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 10 10 0 0 0 134 - 42 30
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 12 8 4 0 0 93 - 70 24
    3 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 12 6 6 0 0 74 - 78 18
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 12 4 8 0 0 78 - 114 12
    5 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 10 0 10 0 0 34 - 109 0


    Kolejki spotkań

      1. kolejka
      2. kolejka
      3. kolejka
      4. kolejka
      5. kolejka
      6. kolejka
      7. kolejka
      8. kolejka
      9. kolejka
      10. kolejka
      11. kolejka
      12. kolejka
      13. kolejka
      14. kolejka
      15. kolejka
      • Piątek 2018-12-21
        MJ49
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      16. kolejka
      • Sobota 2018-12-22
        MJ50
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      17. kolejka
      • Sobota 2019-01-05
        MJ52
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2019-01-05
        MJ51
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      18. kolejka
      • Niedziela 2019-01-06
        MJ54
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2019-01-06
        MJ53
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      19. kolejka
      • Sobota 2019-01-19
        MJ55
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2019-01-19
        MJ56
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Sobota 2018-12-22 18:00
        MJ59
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      20. kolejka
      • Niedziela 2019-01-20
        MJ57
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2019-01-20
        MJ58
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń
      • Niedziela 2018-12-23 09:00
        MJ62
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      21. kolejka
      • Sobota 2019-01-26
        MJ61
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2019-01-26
        MJ60
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      22. kolejka
      • Niedziela 2019-01-27
        MJ64
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Niedziela 2019-01-27
        MJ63
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Nikodem Gawroński Fenomen Babimost 58 29 29 0 10
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 50 35 15 8 8
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 50 35 15 12 11
      Jan Rydzewski Bankówka Zielonka 46 33 13 6 10
      Kacper Skura Olimpia Łochów 42 28 14 10 8
      Emil Piasecki Kala-Izolacje Toruń 35 24 11 8 11
      Adrian Popławski Kala-Izolacje Toruń 30 25 5 4 12

      Zobacz więcej...


        SALMING LIGA JUNIORÓW STARSZYCH

       

      • Rozgrywki realizowane w ramach Systemu Sportu Młodzieżowego;
      • Do rozgrywek zgłosiło się 9 zespołów
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 2 grupy
      • W rundzie zasadniczej gramy dwumecze.

       

      Grupa A

      Grupa B

      1.     Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      2.     UKS Bankówka Zielonka

      3.     ULKS Józefina

      4.     SKS Olimpia Łochów

      1.    UKS Absolwent Siedlec

      2.    UKS Błyskawica Niechanowo

      3.    UKS Fenomen Babimost

      4.    I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski

      5.    TLU Toruń

      • do Półfinału awansują automatycznie pierwsze 3 drużyny z każdej grupy oraz zespół 1 i 2 z Turnieju kwalifikacyjnego
      • W turnieju kwalifikacyjnym zagrają zespoły, które po rundzie zasadniczej sklasyfikowano na miejscach: A4, B4, B5
      • Kolejność meczy w turniejach kwalifikacyjnych A4 – B4, B4 – B5, B5 – A4.

       

      • Organizatorem turnieju kwalifikacyjnego zostanie drużyna wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zajęły w swoich grupach 4 miejsce.

       

      • w Półfinale A zagrają: pierwsza i trzecia drużyna grupy A, druga drużyna grupy B, oraz zwycięzcy turnieju kwalifikacyjnego
      • w Półfinale B zagrają: pierwsza i trzecia drużyna grupy B, druga drużyna grupy A, oraz druga drużyna turnieju kwalifikacyjnego
      • organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów, które zwyciężyły w swoich grupach.

       

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym, jak w poprzednim sezonie
      • Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
      • Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach
      • Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert
      • W pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B,
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A.
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych, a pokonani o III miejsce