Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

    Mecz o 1. miejsce (13.04.2019)
    Mecz o 3. miejsce (13.04.2019)
    Mecz o 5. miejsce (30.03.2019)
    Mecz o 7. miejsce (06.04.2019)
    Półfinały
    Play off o miejsca 5-8
    Ćwierćfinały

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 12 11 1 0 0 108 - 31 33
    2 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 12 7 4 1 0 82 - 63 23
    3 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 12 5 7 0 0 58 - 59 15
    4 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 12 0 11 0 1 29 - 124 1

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 12 9 2 1 0 205 - 35 29
    2 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 12 9 3 0 0 144 - 38 27
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 12 5 6 0 1 118 - 59 16
    4 LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 12 0 12 0 0 10 - 345 0


    Kolejki spotkań

      12. kolejka
      11. kolejka
      10. kolejka
      9. kolejka
      8. kolejka
      7. kolejka
      6. kolejka
      5. kolejka
      4. kolejka
      3. kolejka
      2. kolejka
      1. kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Justyna Florczak Podhale Nowy Targ 75 43 32 8 18
      Agnieszka Timek Podhale Nowy Targ 72 46 26 0 16
      Maja Stenka Olimpia Gdańsk 50 19 31 2 15
      Weronika Grądzka Olimpia Gdańsk 48 24 24 0 17
      Gabriela Pysz Podhale Nowy Targ 48 26 22 2 18
      Ewelina Turek PUKS Trzebinia 46 28 18 12 14
      Monika Kowalczyk Podhale Nowy Targ 44 22 22 8 18

      Zobacz więcej...


      SALMING EKSTRALIGA KOBIET

       

      • Do Ekstraligi w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 8 zespołów;
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 2 grup wg klucza regionalnego

       

      Grupa A

      Grupa B

      1. KS Olimpia Osowa Gdańsk

      1. MMKS Podhale Nowy Targ

      2. PKS MOS Zbąszyń

      2. PUKS Trzebinia

      3. SUS Travel Jedynka Trzebiatów

      3. LUCE Bielsko - Biała

      4. UKS Ołtarzew Ożarów Mazowiecki

      4. KS Górale Nowy Targ

       

      • Gramy dwumecz w soboty i niedzielę lub piątki i soboty.
      • Pilotażowo w tym sezonie w kategorii seniorek obowiązywał będzie nowy klucz, zgodnie z którym dwa pierwsze zespoły z poprzednich rozgrywek (rozstawione) zawsze grają na zmianę u siebie/wyjazd zaś dwa pozostałe po dwa mecze pod rząd u siebie/na wyjeździe. Klucz: 1 – 4, 3 – 2, 2 – 1, 4 – 3, 1 – 3, 4 – 2, 3 – 1, 2 – 4, 3 – 4 , 1 – 2, 4 – 1, 2 – 3.
      • Terminy piątkowe muszą być uzgodnione z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.
      • W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Po rundzie zasadniczej zespoły przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych meczy.
      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Spotkania o miejsca 5 – 8 nie będą rozgrywane.
      • Miejsca 5 – 8 zostaną ustalone na podstawie wyników osiągniętych przez dane drużyny w rundzie zasadniej plus wyniki w I rundzie fazy play off. Przy uzyskaniu równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn o kolejności w tabeli decyduje: korzystniejsza różnica bramek ze wszystkich spotkań, większa liczba strzelonych bramek, większa liczba asyst, lepszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, mniejsza liczba kar, mniejsza liczba czerwonych kartek, mniejsza liczba kar za niesportowe zachowanie, mniejsza liczba kar nałożonych przez WGiD na Klub w danym sezonie rozgrywkowym rzut monetą.
      • W zamian rozegrany zostanie PUCHAR LIGI, dla drużyn zrzeszonych jak i niezrzeszonych w Polskim Związku Unihokeja (zespoły Ekstraligi i amatorskie). W zależności od liczby zgłoszonych drużyn odbędą się dwa regionalne turnieje półfinałowe i ogólnopolski finał (prawo udziału będą miały drużyny, które zajęły I – IV miejsca w Ekstralidze, bez konieczności uczestniczenia w turniejach półfinałowych. Koszty: wpisowe 300 zł. Termin: do ustalenia kwiecień/czerwiec 2019. Odrębne zgłoszenia do 28 lutego 2019 r. Szczegółowe zasady uczestnictwa zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

       

      Drabinka play off

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      LUCE Bielsko-Biała

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      PKS MOS Zbąszyń

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      KS Górale Nowy Targ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      KS Górale Nowy Targ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      FINAŁ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      SUS Travel Jedynka Trzebiatów

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      SUS Travel Jedynka Trzebiatów

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      PUKS Trzebinia

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      MMKS Podhale Nowy Targ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      MMKS Podhale Nowy Targ

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      MMKS Podhale Nowy Targ