Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Mężczyzn

    Półfinały
    • Niedziela 2019-03-31
      ew. MSE 134
      KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    • Niedziela 2019-03-31
      ew. MSE 133
      MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Sobota 2019-03-30
      MSE 132
      KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    • Sobota 2019-03-30
      MSE 131
      MUKS Zielonka MUKS Zielonka
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
    • Sobota 2019-03-23 19:00
      MSE 130
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ
    • Sobota 2019-03-23 18:00
      MSE 129
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
      MUKS Zielonka MUKS Zielonka
    Play off o miejsca 5-8
    • Niedziela 2019-03-31 18:00
      ew. MSE 128
      UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
    • Niedziela 2019-03-31 09:00
      MSE 126
      UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
    • Niedziela 2019-03-31
      ew. MSE 127
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
    • Sobota 2019-03-30 18:00
      MSE 122
      TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok
      UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
    • Sobota 2019-03-30
      MSE 125
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
    • Sobota 2019-03-23 16:00
      MSE 121
      AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka
      I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
    Ćwierćfinały
    Mecze o miejsca 9-13 (każdy z każdym)
    1/8 Finału Play Off

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 KS Górale Nowy Targ KS Górale Nowy Targ 12 9 2 1 0 98 - 54 29
    2 KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ 12 9 2 0 1 105 - 58 28
    3 TRAVEL.PL Wilki Sanok TRAVEL.PL Wilki Sanok 12 3 9 0 0 58 - 84 9
    4 TKKF Jadberg Pionier Tychy TKKF Jadberg Pionier Tychy 12 2 10 0 0 46 - 111 6

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 16 15 1 0 0 143 - 55 45
    2 SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów 16 10 5 1 0 145 - 75 32
    3 AZS Politechnika Łódzka AZS Politechnika Łódzka 16 9 5 1 1 110 - 98 30
    4 ULKS Józefina ULKS Józefina 16 3 13 0 0 77 - 163 9
    5 TLU Kala-Izolacje Toruń TLU Kala-Izolacje Toruń 16 1 14 0 1 60 - 144 4

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 12 8 3 1 0 102 - 65 26
    2 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 12 6 4 2 0 94 - 71 22
    3 KS Wejherowo KS Wejherowo 12 4 5 0 3 78 - 86 15
    4 UKS Prus Żary UKS Prus Żary 12 2 8 1 1 57 - 109 9


    Kolejki spotkań

      22. kolejka
      21. kolejka
      20. kolejka
      19. kolejka
      18. kolejka
      17. kolejka
      16. kolejka
      15. kolejka
      14. kolejka
      13. kolejka
      12. kolejka
      11. kolejka
      10. kolejka
      9. kolejka
      8. kolejka
      7. kolejka
      6. kolejka
      5. kolejka
      4. kolejka
      3. kolejka
      2. kolejka
      1. kolejka

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Dawid Skura Olimpia Łochów 63 34 29 10 22
      Rafał Fijałkowski Politechnika Łódzka 63 35 28 17 22
      Kacper Skura Olimpia Łochów 58 35 23 0 20
      Michał Sieńko MUKS Zielonka 57 27 30 23 17
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 56 39 17 30 16
      Grzegorz Marszał Olimpia Łochów 53 30 23 2 22
      Mateusz Laskowski ULKS Józefina 50 36 14 8 21

      Zobacz więcej...


       

      SALMING EKSTRALIGA MĘŻCZYZN

       

      • Do Ekstraligi w sezonie 2018/2019 zgłosiło się 13 zespołów.
      • Runda zasadnicza – zespoły podzielono na 3 grupy.

      Grupa A

      Grupa B

      Grupa C

       1. KS Górale Nowy Targ

       1. MUKS Zielonka

       1. UKS Fenomen Babimost

       2. KS Szarotka Nowy Targ

       2. ULKS Olimpia Łochów

       2. UKS Prus Żary

       3. Travel.pl Wilki Sanok

       3. ULKS Józefina

       3. I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.

       4. TKKF Jadberg Pionier Tychy

       4. TLU Kala Izolacje Toruń

       4. KS Wejherowo

       

       5. AZS Politechnika Łódzka

       

      • Gramy dwumecz w soboty i niedzielę lub piątki i soboty.
      • Terminy piątkowe muszą być uzgodnione z drużyną przeciwną i WS zgodnie z Regulaminem Rozgrywek.
      • W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Po rundzie zasadniczej zespoły przystępują do rozgrywek fazy play off do 2 wygranych spotkań.
      • Organizatorem pierwszego meczu w play off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie. W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczy w play - off decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.

      Mecze o miejsca 5 - 8

      • Przegrani z II fazy play-off grają dalej o miejsca w systemie play off do dwóch zwycięstw.
      • Organizatorem pierwszego meczu jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie.

      Mecze o miejsca 9 – 13

      • Pięć drużyn, system każdy z każdym, jeden mecz. Każda drużyna zagra dwa mecze u siebie i dwa na wyjeździe zgodnie z kluczem: 10-13, 9-12, 13-11, 12-10, 11-9, 12-13, 10-11, 13-9, 11-12, 13-10.
      • O ostatecznej klasyfikacji decyduje większa ilość zdobytych punktów, spotkanie bezpośrednie, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego.

      PUCHAR LIGI

      • dla drużyn zrzeszonych jak i niezrzeszonych w Polskim Związku Unihokeja (zespoły Ekstraligi, I ligi, inne amatorskie). Koszty: wpisowe 300 zł. Termin: 8 – 9 czerwcu 2019, miejsce do ustalenia. Odrębne zgłoszenia do 28 lutego 2019 r. Szczegółowe zasady uczestnictwa zostaną przedstawione w późniejszym terminie.
         

       

      Drabinka play-off

      KS Górale Nowy Targ                
       
        KS Górale Nowy Targ
       

      awans bezpośredni

       
       
        W9

      AZS Politechnika Łódzka

       
         
        W2
       

      UKS Prus Żary

       
       
        W13
      I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.  
         
        I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.
       

      awans bezpośredni

       
       
        W10
      SKS Olimpia Łochów  
           
        W4
       
      TKKF Jadberg Pionier Tychy  
       
        FINAŁ
      MUKS Zielonka
         
        MUKS Zielonka        
       

      awans bezpośredni

       
       
        W11
      Wilki Sanok  
         
        Wilki Sanok
       
      KS Wejherowo  
       
        W14
      UKS Fenomen Babimost  
         
        W7
       
      ULKS Józefina  
       
        W12
      KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ  
         
        KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ
       
      TLU KALA IZOLACJE Toruń