Facebook Twitter Google Plus

Młodzicy

    Ćwierćfinały
    • Niedziela 2018-05-13 12:00
      25
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
    • Niedziela 2018-05-13 11:15
      24
      UKS Zryw Przykona
      UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
    • Niedziela 2018-05-13 10:30
      23
      KS Dragons Płoskinia
      UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
    • Niedziela 2018-05-13 09:45
      22
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
    Półfinały o miejsca 5-8
    • Niedziela 2018-05-13 13:30
      27
      UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
    • Niedziela 2018-05-13 12:45
      26
      SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
      UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
    Półfinały o miejsca 1-4
    • Niedziela 2018-05-13 15:00
      29
      UKS Zryw Przykona
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
    • Niedziela 2018-05-13 14:15
      28
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      KS Dragons Płoskinia
    Mecz o 9 miejsce
    Mecz o 7 miejsce
    • Niedziela 2018-05-13 15:45
      30
      UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
    Mecz o 5 miejsce
    Mecz o 3 miejsce
    • Niedziela 2018-05-13 17:15
      32
      KS Dragons Płoskinia
      UKS Zryw Przykona
    Mecz o 1 miejsce
    • Niedziela 2018-05-13 18:00
      33
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 Aligator UKS Chwarzno Gdynia 4 4 0 0 20 - 6 12
    2 UKS Bankówka Zielonka 4 3 0 1 18 - 4 9
    3 UKS Błyskawica Niechanowo 4 2 0 2 9 - 15 6
    4 UKS Pancerni Żurawica 4 1 0 3 5 - 15 3
    5 UKS GO Lichnowy 4 0 0 4 5 - 17 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 UKS Zryw Przykona 4 3 0 1 8 - 5 9
    2 KS Dragons Płoskinia 4 2 1 1 19 - 9 7
    3 UKS Wiatr Ludźmierz 4 2 0 2 7 - 10 6
    4 SKS Olimpia Łochów 4 1 1 2 8 - 12 4
    5 UKS Kołaczkowo 4 1 0 3 6 - 12 3


    Kolejki spotkań

      Runda Zasadnicza
      • Sobota 2018-05-12 19:35
        20
        UKS Zryw Przykona
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2018-05-12 19:00
        19
        KS Dragons Płoskinia
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2018-05-12 18:25
        18
        UKS Kołaczkowo
        UKS Zryw Przykona
      • Sobota 2018-05-12 17:50
        17
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2018-05-12 17:15
        16
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Kołaczkowo
      • Sobota 2018-05-12 16:40
        15
        KS Dragons Płoskinia
        UKS Zryw Przykona
      • Sobota 2018-05-12 16:05
        14
        SKS Olimpia Łochów SKS Olimpia Łochów
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2018-05-12 15:30
        13
        UKS Kołaczkowo
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2018-05-12 14:55
        12
        UKS Zryw Przykona
        SKS Olimpia Łochów                                          SKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2018-05-12 14:20
        11
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        UKS Kołaczkowo
      • Sobota 2018-05-12 13:45
        10
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2018-05-12 13:10
        09
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      • Sobota 2018-05-12 12:35
        08
        UKS GO Lichnowy
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-05-12 12:00
        07
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2018-05-12 11:25
        06
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
        UKS GO Lichnowy
      • Sobota 2018-05-12 10:50
        05
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-05-12 10:15
        04
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
      • Sobota 2018-05-12 09:40
        03
        UKS GO Lichnowy
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2018-05-12 09:05
        02
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Pancerni Żurawica UKS Pancerni Żurawica
      • Sobota 2018-05-12 08:30
        01
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        UKS GO Lichnowy

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje