Facebook Twitter Google Plus

Młodziczki

    Poz
    Drużyna
    M W R P Bramki Pkt
    1 LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg 9 7 1 1 42 - 14 22
    2 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 9 7 1 1 49 - 12 22
    3 GOKSiR Godkowo 9 6 3 0 31 - 7 21
    4 UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny 9 5 2 2 25 - 15 17
    5 KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk 9 4 1 4 25 - 22 13
    6 MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów 9 3 1 5 26 - 25 10
    7 KS Dragons Płoskinia 9 3 1 5 10 - 24 10
    8 SP ULKS Prometeusz Tuchomie 9 2 1 6 11 - 30 7
    9 SP Banino 9 2 1 6 10 - 26 7
    10 KS Olimpia Osowa Gdańsk II 9 0 0 9 3 - 57 0

    Kolejki spotkań

      I turniej - Gdynia
      • Sobota 2017-11-18 18:10
        15
        SP Banino
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2017-11-18 17:45
        14
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2017-11-18 17:20
        13
        KS Dragons Płoskinia
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2017-11-18 16:55
        12
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2017-11-18 16:30
        11
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        GOKSiR Godkowo
      • Sobota 2017-11-18 16:05
        10
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        SP Banino
      • Sobota 2017-11-18 15:40
        09
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2017-11-18 15:15
        08
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2017-11-18 14:50
        07
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2017-11-18 14:25
        06
        GOKSiR Godkowo
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2017-11-18 14:00
        05
        SP Banino
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2017-11-18 13:35
        04
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2017-11-18 13:10
        03
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2017-11-18 12:45
        02
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2017-11-18 12:20
        01
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        GOKSiR Godkowo
      II turniej - Tuchomie
      • Sobota 2018-01-13 15:50
        15
        GOKSiR Godkowo
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2018-01-13 15:25
        14
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2018-01-13 15:00
        13
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        SP Banino
      • Sobota 2018-01-13 14:35
        12
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2018-01-13 14:10
        11
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-01-13 13:45
        10
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2018-01-13 13:20
        09
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        GOKSiR Godkowo
      • Sobota 2018-01-13 12:55
        08
        KS Dragons Płoskinia
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2018-01-13 12:30
        07
        SP Banino
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-01-13 12:05
        06
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-01-13 11:40
        05
        GOKSiR Godkowo
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2018-01-13 11:15
        04
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2018-01-13 10:50
        03
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2018-01-13 10:25
        02
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        SP Banino
      • Sobota 2018-01-13 10:00
        01
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      III turniej - Banino
      • Sobota 2018-02-24 14:50
        15
        KS Dragons Płoskinia
        SP Banino
      • Sobota 2018-02-24 14:25
        14
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-02-24 14:00
        13
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        GOKSiR Godkowo
      • Sobota 2018-02-24 13:35
        12
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2018-02-24 13:10
        11
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-02-24 12:45
        10
        KS Dragons Płoskinia
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
      • Sobota 2018-02-24 12:20
        09
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
      • Sobota 2018-02-24 11:55
        08
        SP Banino
        GOKSiR Godkowo
      • Sobota 2018-02-24 11:30
        07
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2018-02-24 11:05
        06
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
      • Sobota 2018-02-24 10:40
        05
        LUKS Nolet Żabi Róg LUKS Nolet Żabi Róg
        KS Dragons Płoskinia
      • Sobota 2018-02-24 10:15
        04
        GOKSiR Godkowo
        SP ULKS Prometeusz Tuchomie
      • Sobota 2018-02-24 09:50
        03
        KS Olimpia Osowa Gdańsk II
        MLUKS Jedynka Trzebiatów MLUKS Jedynka Trzebiatów
      • Sobota 2018-02-24 09:25
        02
        KS Olimpia Osowa Gdańsk KS Olimpia Osowa Gdańsk
        UKS Feniks Kramarzyny UKS Feniks Kramarzyny
      • Sobota 2018-02-24 09:00
        01
        SP Banino
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje