Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 10 8 2 0 0 123 - 65 24
    2 I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski 10 7 3 0 0 97 - 70 21
    3 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 8 3 5 0 0 69 - 78 9
    4 TLU Kala-Izolacje Toruń 8 0 8 0 0 36 - 112 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo 6 5 1 0 0 43 - 32 15
    2 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 4 3 1 0 0 42 - 28 9
    3 UKS Refleks Gorzyce Wielkie 6 0 6 0 0 24 - 49 0

    Grupa C

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 ULKS Józefina ULKS Józefina 4 4 0 0 0 29 - 19 12
    2 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 6 3 2 1 0 40 - 36 11
    3 UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka 6 0 5 0 1 30 - 44 1


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      • Sobota 2018-02-24
        MJ 41
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Sobota 2018-02-24
        MJ 40
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Sobota 2018-02-24
        MJ 37
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Piątek 2018-01-19 18:00
        MJ 38
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      VIII kolejka
      • Niedziela 2018-02-25
        MJ 47
        ULKS Józefina ULKS Józefina
        ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów
      • Niedziela 2018-02-25
        MJ 46
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
      • Niedziela 2018-02-25
        MJ 43
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2018-01-20 19:00
        MJ 44
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 65
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 64
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
        UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 62
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Sobota 2018-02-10
        MJ 61
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      XII kolejka
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 69
        UKS Błyskawica Niechanowo UKS Błyskawica Niechanowo
        UKS Refleks Gorzyce Wielkie
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 68
        TLU Kala-Izolacje Toruń
        UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 67
        I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Niedziela 2018-02-11
        MJ 71
        UKS Bankówka Zielonka UKS Bankówka Zielonka
        ULKS Józefina ULKS Józefina

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Dawid Szefner Fenomen Babimost 62 42 20 24 10
      Wojciech Bojko Floorball Gorzów 46 37 9 17 10
      Filip Wierzejewski Fenomen Babimost 38 14 24 4 10
      Jan Kleinhardt Floorball Gorzów 37 17 20 22 9
      Michał Pawlak Fenomen Babimost 34 20 14 4 10
      Kacper Antkowiak Aligator Gdynia 25 16 9 20 8
      Cezary Gawrysiak Aligator Gdynia 24 22 2 6 8

      Zobacz więcej...


      w Półfinale A zagrają: 1 drużyna grupy A, 1 drużyna grupy C oraz zwycięzcy turniejów kwalifikacyjnych K1 i K2,

      w Półfinale B zagrają: 1 drużyna grupy B,  2 drużyna grupy A, 2 drużyna grupy B, 2 drużyna grupy C

      Organizatorzy turniejów półfinałowych zostaną wyłonieni w pierwszym rzędzie spośród zespołów które zwyciężyły w swoich grupach

      • W półfinale rozgrywki odbywają się każdy z każdym, jak w poprzednim sezonie
        Do Finału A awansują po dwa najlepsze zespoły Półfinałów
        Do Finału B awansują zespoły z miejsc 3,4 w Półfinałach
        Finał A i B rozgrywany będzie jako dwudniowy turniej którego organizator zostanie wyłoniony w drodze konkursu ofert

       

      • W Finale A i B  nie gramy systemem każdy z każdym, a w pierwszym dniu Finału zagrają:
        1. zwycięzca Półfinału A: drugi zespół Półfinału B
        2. zwycięzca Półfinału B: drugi zespół Półfinału A
      • Zwycięzcy pierwszych meczy spotkają się w drugim dniu finału w meczu o Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych, a pokonani o III miejsce