Facebook Twitter Google Plus

Ekstraliga Kobiet

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk 10 10 0 0 0 79 - 23 30
    2 PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń 10 5 5 0 0 48 - 47 15
    3 MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów 10 5 5 0 0 55 - 56 15
    4 UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. 10 0 10 0 0 30 - 86 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MMKS Podhale Nowy Targ II MMKS Podhale Nowy Targ II 12 8 3 1 0 172 - 40 26
    2 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 10 7 2 0 1 187 - 32 22
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 10 6 4 0 0 138 - 43 18
    4 LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała 12 0 12 0 0 5 - 387 0


    Kolejki spotkań

      I kolejka
      II kolejka
      III kolejka
      IV kolejka
      V kolejka
      VI kolejka
      VII kolejka
      VIII kolejka
      IX kolejka
      X kolejka
      XI kolejka
      • Sobota 2018-01-27
        KSE 44
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2018-01-27
        KSE 42
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Sobota 2018-01-27
        KSE 41
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Sobota 2017-12-09 17:00
        KSE 43
        MMKS Podhale Nowy Targ II MMKS Podhale Nowy Targ II
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała
      XII kolejka
      • Niedziela 2018-01-28
        KSE 48
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Niedziela 2018-01-28
        KSE 46
        Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk Interplastic Olimpia Osowa Gdańsk
        MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów MLUKS SUS Travel Jed. Trzebiatów
      • Niedziela 2018-01-28
        KSE 45
        UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz. UKS Ambra Ołtarzew Ożarów Maz.
        PKS MOS Zbąszyń PKS MOS Zbąszyń
      • Niedziela 2017-12-10 09:00
        KSE 47
        MMKS Podhale Nowy Targ II MMKS Podhale Nowy Targ II
        LUCE Bielsko-Biała LUCE Bielsko-Biała

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Agnieszka Timek Podhale Nowy Targ II 53 37 16 4 11
      Maja Masztaler PUKS Trzebinia 50 37 13 12 10
      Katarzyna Fuła Podhale Nowy Targ 47 22 25 4 10
      Wioleta Białoń Podhale Nowy Targ 44 30 14 14 10
      Katarzyna Rogala Podhale Nowy Targ 40 20 20 0 10
      Anna Kubowicz Podhale Nowy Targ 39 20 19 0 10
      Karolina Rozmus PUKS Trzebinia 36 22 14 2 10

      Zobacz więcej...


      • Organizatorem pierwszego meczu w play-off jest zespół, który w rundzie zasadniczej zajął niższe miejsce w swojej grupie, organizatorem meczu rewanżowego jest zespół z wyżej zajętym miejscem w swojej grupie; W przypadku gdy zespoły zajęły jednakowe miejsca w swojej grupie, o wyłonieniu gospodarza I meczu w play- off decydują w kolejności: większa ilość zdobytych punktów, lepsza różnica bramek, większa ilość strzelonych bramek, ostatnim kryterium będzie uwzględnienie bilansu pomeczowych rzutów karnych z sezonu zasadniczego:  W sezonie zasadniczym po rozegraniu pierwszych meczy w każdym terminie wprowadza się obowiązkowo rzuty karne, w przypadku remisu po 5 seriach karne strzelamy aż do rozstrzygnięcia, rywalizacja w karnych nie będzie skutkowała zdobywaniem punktów jednak  w przypadku  braku możliwości wyłonienia gospodarza w fazie play off (patrz wyżej) gospodarzem będzie drużyna która w sezonie zasadniczym ma gorszy bilans w pomeczowych seriach rzutów karnych, w przypadku rozstrzygnięcia ligowego meczu w rzutach karnych wynik osiągnięty w samych rzutach karnych dopisujemy do bilansu pomeczowych rzutów karnych.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Turniej finałowy rozegrany zostanie w formule Super Finału. Zwycięzcy meczów półfinałowych rozegrają jeden mecz decydujący o miejscu I – II, natomiast przegrani meczów półfinałowych o miejsce III - IV.
      • Przegrani z każdej fazy play-off grają dalej o miejsca w systemie play off (W-wygrany, L-przegrany)
      • W rozgrywkach Kobiet potrzebne będzie 11 terminów(weekendów) na wyłonienie Mistrza Polski

       

      10-11.02.18   7 Play off
        KSE41 A1-B4 W1               L1
        KSE42 A2-B3 W2               L2
        KSE43 A3-B2 W3               L3
        KSE44 A4-B1 W4               L4

       

      24-25.02.18   8  
        KSE45 A1-B4 W1               L1
        KSE46 A2-B3 W2               L2
        KSE47 A3-B2 W3               L3
        KSE48 A4-B1 W4               L4

       

      10-11.03.18   9  
        KSE49 W1-W3 W5                L5
        KSE50 W2-W4 W6                L6
        KSE51 L1-L3 W7                L7
        KSE52 L2-L4 W8                L8

       

      24-25.03.18 10    
        W1-W3 W5                L5 KSE53
        W2-W4 W6                L6 KSE54
        L1-L3 W7                L7 KSE55
        L2-L4 W8                L8 KSE56