Facebook Twitter Google Plus

Młodziczki

    Faza pucharowa, Zielonka, 01.05.2016
    • Niedziela 2016-05-01 16:30
      Finał
      Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      SP 47 Gdynia I
    • Niedziela 2016-05-01 15:15
      Mecz o III m.
      UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa
      UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
    • Niedziela 2016-05-01 14:00
      Mecz o V m.
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
    • Niedziela 2016-05-01 13:00
      Mecz o VII m.
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
    • Niedziela 2016-05-01 11:30
      Półfinał V-VIII
      UKS Jastrzębie Żytowiecko
      Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
    • Niedziela 2016-05-01 10:40
      Półfinał I-IV
      UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa
      SP 47 Gdynia I
    • Niedziela 2016-05-01 09:50
      Półfinał V-VIII
      PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
    • Niedziela 2016-05-01 09:00
      Półfinał I-IV
      UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka

    Grupa A

    Poz
    Drużyna
    M W RZ RP Bramki Pkt
    1 UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa 3 3 0 0 12 - 3 9
    2 UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz 3 1 0 0 11 - 7 4
    3 PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia 3 1 0 0 7 - 7 4
    4 Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia 3 0 0 0 3 - 16 0

    Grupa B

    Poz
    Drużyna
    M W RZ RP Bramki Pkt
    1 Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka 3 3 0 0 12 - 0 9
    2 SP 47 Gdynia I 3 2 0 0 7 - 3 6
    3 UKS Jastrzębie Żytowiecko 3 1 0 0 3 - 10 3
    4 MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ 3 0 0 0 1 - 10 0


    Kolejki spotkań

      Faza grupowa, Zielonka, 30.04.2016
      • Sobota 2016-04-30 18:10
        12
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
      • Sobota 2016-04-30 17:20
        11
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa
      • Sobota 2016-04-30 16:30
        10
        SP 47 Gdynia I
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2016-04-30 15:40
        09
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2016-04-30 14:50
        08
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
        SP 47 Gdynia I
      • Sobota 2016-04-30 14:00
        07
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia
      • Sobota 2016-04-30 13:10
        06
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
      • Sobota 2016-04-30 12:20
        05
        UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
      • Sobota 2016-04-30 11:30
        04
        MMKS Podhale Nowy Targ MMKS Podhale Nowy Targ
        Dzikie Gęsi Zielonka Dzikie Gęsi Zielonka
      • Sobota 2016-04-30 10:40
        03
        Aligator UKS Chwarzno Gdynia Aligator UKS Chwarzno Gdynia
        UKS Wiatr Ludźmierz UKS Wiatr Ludźmierz
      • Sobota 2016-04-30 09:50
        02
        UKS Jastrzębie Żytowiecko
        SP 47 Gdynia I
      • Sobota 2016-04-30 09:00
        01
        UKS 85 Mokotów Warszawa UKS 85 Mokotów Warszawa
        PUKS Trzebinia PUKS Trzebinia

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zobacz więcej...


      UUBiW - kliknij po wszystkie informacje