Facebook Twitter Google Plus

Juniorzy starsi

    Poz
    Drużyna
    M W P RZ RP Bramki Pkt
    1 MUKS Zielonka MUKS Zielonka 3 2 0 1 0 27 - 17 8
    2 ULKS Olimpia Łochów                                          ULKS Olimpia Łochów 3 1 0 0 2 19 - 17 5
    3 UKS Fenomen Babimost UKS Fenomen Babimost 3 1 2 0 0 14 - 18 3
    4 UKS Absolwent Siedlec UKS Absolwent Siedlec 3 0 2 1 0 17 - 25 2

    Kolejki spotkań

      Zielonka, 11-13 kwietnia 2014

      Statystyki najlepszych 7 zawodników

      Zawodnik Drużyna Punktacja kanadyjska Asysta
      [min]
      Ilość rozegranych spotkań
      Karol Miszczuk Olimpia Łochów 12 6 6 16 3
      Michał Sieńko MUKS Zielonka 12 6 6 2 3
      Maciej Sieńko MUKS Zielonka 10 5 5 2 3
      Adrian Rudnik MUKS Zielonka 10 4 6 2 3
      Wojciech Malajka Fenomen Babimost 6 2 4 0 3
      Rafał Fliegner Absolwent Siedlec 6 2 4 0 3
      Dawid Kuhnke Absolwent Siedlec 6 3 3 0 3

      Zobacz więcej...


      Finał B (o miejsca V – VIII) - 11-13.04.2014

      Do finału B awansują zespoły zajmujące 3- 4 miejsce w półfinałach A i B.

      1. III m. półfinału A
      2. III m. półfinału B
      3. IV m. półfinału A
      4. IV m. półfinału B

      (MJ 87) III m. półfinału B – IV m. półfinału A
      (MJ 88) IV m. półfinału B – III m. półfinału A
      (MJ 89) III m. półfinału B – IV m. półfinału B
      (MJ 90) III m. półfinału A – IV m. półfinału A
      (MJ 91) IV m. półfinału A – IV m. półfinału B
      (MJ 92) III m. półfinału A – III m. półfinału B

      Finał A (o miejsca I – IV) - 11-13.04.2014

      Do finału A awansują zespoły zajmujące 1-2 miejsce w półfinałach A i B.

      1. I m. półfinału A
      2. I m. półfinału B
      3. II m. półfinału A
      4. II m. półfinału B

      (MJ 93) I m. półfinału B – II m. półfinału A
      (MJ 94) II m. półfinału B – I m. półfinału A
      (MJ 95) I m. półfinału B – II m. półfinału B
      (MJ 96) I m. półfinału A – II m. półfinału A
      (MJ 97) II m. półfinału A – II m. półfinału B
      (MJ 98) I m. półfinału A – I m. półfinału B